Niezatapialni 299: Codename Biggus Dickus

WRACAMY NA PEŁNEJ, BY KONTYNUOWAĆ NASZE GŁUPOTY!

Po co zmieniać coś, co jest idealne? Po nic. Lepiej to kontynuować, prawda?

Mamy więc dla Was najprawdopodobniej pierwszy odcinek od miliona lat, gdzie udało nam się poruszyć wszystkie zaplanowane tematy. Jest to dla nas odświeżające, daje nam kopa w dobrą stronę. Nawet jeśli w pewnym momencie odcinka prawie się udusiłam. Tyle poświęcenia tylko dla Was, kochani!

Co więc przygotowaliśmy? Same świeżynki.

Po pierwsze remake’ują Wiedźmina. Tego pierwszego. Dawno żeśmy nie rozmawiali o Wiedźminach, no to przydało się zauważyć ten fakt. Chłopaki składają też kilka zdań odnośnie do serialu o Geralcie z Rivii, bo to w sumie tematycznie powiązane.

Przy tej okazji odsyłam Was do tekstu Tomasza Pstrągowskiego, który to dobrych kilka lat temu czytał sobie Wiedźminowe opowiadania i miał na ten temat przemyślenia.

Mamy też najświeższe doniesienia odnośnie do aktorki głosowej Helleny Taylor, która zamieszała trochę w kotle i wyszło, że nie była do końca szczera z publicznością, którą wzywała do bojkotu Bayonetty 3.

Dodatkowo Tomasz przygotował dla nas kilka pytań dotyczących starości. Więc zapraszamy, jeśli chcecie się poczuć staro.

Wykorzystam końcówkę opisy, by powiedzieć Wam, że rewelacyjny DARKWOOD DOCZEKAŁ SIĘ PORTU NA PS5 WIĘC JEST W KOŃCU SPOKO GRA NA TĘ KONSOLĘ! I wykorzystuje do tego funkcjonalności pada!

Przypomnę jeszcze, że wciąż posiadamy patronite, jeśli chcielibyście nas wesprzeć.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.