O nas

Trzy i pół to liczba doskonała.

Dominik Gąska, rocznik 1983, najprawdopodobniej ostatni człowiek na planecie, który kocha wszystkie Finale i będzie bronić Heavy Rain. O grach pisze od zawsze, wcześniej na gram.pl i gry.wp.pl. Kiedy nie gra, zakochuje się w pięknych kobietach, montuje filmiki, albo upija w knajpach studenckich. Powiedział kiedyś: „pomysł jest gówno wart, to wykonanie jest najważniejsze” i od tamtego czasu bronił tej opinii w tysiącu krwawych flejmów. Niedoszły programista.

Michał Piwowarczyk, pseudonim Mangusta. Nikt nie wie, kiedy przyszedł na świat, ale miało to miejsce w Mrągowie – zapomnianej, mazurskiej mieścinie, w której młodzi chłopcy mają tylko dwa wyjścia, zostać męską prostytutką lub wojownikiem. Michał wybrał pierwszą opcję i tak stał się publicystą growym. Ukończył anglistykę na Uniwersytecie Gdańskim, ale nie ma pojęcia po co. Współtworzył przez chwilę elektroniczny magazyn „SS-NG”, próbujący kontynuować misję świętego „Secret Service”. Pisał do nieistniejącego już Gamikaze. W gry.wp.pl pełnił rolę koordynatora.

Tomasz Pstrągowski, człowiek renesansu. Miłośnik wina, cygar, śpiewu i kobiet. Człowiek wielu talentów, poliglota (języki: polski, angielski, staro-cerkiewno-słowiański, łacina), niestety polonista . Jego nazwisko wypłynęło w 1999 roku w związku z kolejną aferą seksualną w olsztyńskim ratuszu. By zejść ze świecznika wyjechał do Gdańska, gdzie założył magazyn internetowy „Komikz”, a następnie stworzył dla korpo komiks.wp.pl (wcześniej: komiksomania.pl). W gry.wp.pl był postacią drugoplanową, odpowiedzialną za zamawianie jedzenia i sprzątanie pomieszczeń.

Iga Ewa Smoleńska, pół kobieta, pół katastrofa lotnicza, pół Iga. Pochodzi z Elbląga i jest najprawdopodobniej jedyną osobą na świecie, która się do tego przyznaje. Najmłodsza w ekipie (rocznik 1623). Studiowała sztukę, kulturę i pisanie doktoratów. Od tej pory w każdej rozmowie o „sztuce” przemienia się w super saiyana i automatycznie wygrywa. W wolnych chwilach rysuje, produkuje spam i gra w gry, o których istnieniu nie mieliście pojęcia. Twittuje z ważnymi ludźmi. Uwielbia się bać. Ma dredy.

Jakub Zagalski, jedyny człowiek na świecie, którego boi się Michał. Specjalizuje się w tak niszowych tematach, że nawet te niszowe tematy nie wiedziały, że są w ogóle tematami. Kiedy my w 1627 roku zastanawialiśmy się, czy wziąć udział w bitwie pod Oliwą, czy raczej poczekać, aż mierny przypływ wyrzuci na plażę coś wartościowego, on grał na Dreamcaście. Serio.

We wrześniu 2009 roku po raz pierwszy weszli do pavelowego studia, by nagrać zerowy odcinek Nieczystych zagrywek. Przez następne 4,5 roku obrażali wszystko i wszystkich, wyśmiewali wielkie korporacje i próbowali znać się na grach. Podobno ktoś ich słuchał. Plotka mówi, że żyją dziś z tantiem i sekretnego doradztwa na rzecz Electronic Arts. Jedno jest pewne. Są niezatapialni.

Napisz do nas: info@niezatapialni.pl

Archiwum Nieczystych zagrywek znajduje się tutaj: https://archive.org/details/NieczysteZagrywki_201805

Za pomoc przy realizacji podcastu dziękujemy pavelowi (realizacja wejściówki), Agacie Prokopowicz (głos w wejściówce), Rezonerowi (podkład dźwiękowy) i Mateuszowi „U Mnie Działa” Skutnikowi (helpdesk IT).

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.