Niezatapialni – odcinek pierwszy

RSS 2 Feed Subskrybuj nasz podcaścik za pomocą tego właśnie RSS-a

Tak, wiemy, że nie zawsze nas dobrze słychać. Tak, wiem, że dźwięki na początku i na końcu nie są najfajniejsze. Tak, wiem, że strona nie wygląda wcale najlepiej i jest w budowie.

Skoro mamy za sobą to jakże miłe i pełne szacunku przywitanie, przejdźmy do notabene de facto prawda, khu khu, meritum sprawy. Gdybyśmy nie puścili programu w takim stanie, do jakiego doprowadziliśmy go od nagrania, to zapewne nie wypuścilibyśmy go nigdy.

Nagrywamy nowy podcast, oto jego pierwszy odcinek. Rozmawiamy w nim… o różnych rzeczach, grach i filmach, Pentagonie i psach. Bałem się, że poza studiem rozmowa nie będzie się kleiła, ale okazuje się, że z samą dyskusją jest odwrotnie niż z jakością dźwięku – wychodzi sama, naturalnie, bez sztucznych ograniczeń i nakazów.

Z tego miejsca chcieliśmy podziękować wszystkim osobom, które nas wspierały i nam pomogły. Bez nich nie bylibyśmy w stanie wystartować z nowym projektem. Jest to jak zawsze nieoceniony Pavelo, nieustępliwa Iga Ewa Smoleńska, niedościgniona Agata Prokopowicz, która zgodziła się nagrać dla nas wejściówkę (znowu! mimo totalnie głupiego na nią pomysłu!) oraz niesamowity Rezoner, który poświęcił swój cenny czas na przygotowanie podkładu dźwiękowego. I na koniec nasz własny, pomorski wiedźmin, Mateusz Skutnik, udzielający nam miejsca i pomocy.

Tak więc oto on, pierwszy odcinek naszego nowego podcastu. Miłego słuchania! Zachęcam do dyskusji w komentarzach, od tego są, po to je włączyliśmy.

P.S. Wrzucamy jeszcze raz, bo zmieniliśmy odtwarzacz 🙂

 

podcast

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.