Niezatapialni – odcinek trzydziesty ósmy

Cześć, nazywam się Michał i zawiodłem to miasto. To znaczy podcast. Zamiast przyjeżdżać nagrywać, oglądałem Arrowa, tfu, otwierałem Padbar w Gdyni. Nie ma mnie w tym odcinku, bo jestem pewnie w pracy, przewiercając przewody i tłukąc szklanki. Ale jest Tomek! I Iga! I świetne, świetne tematy! A jakie?

A takie:
– Eurogamer rezygnuje z ocen gier? Co?!
– Ulubiony przez Tomasza Steam ma dużo użytkowników!
– Kanye West robi grę wideo. Ekstra!

Krótko i zwięźle ode mnie! Chcę promować gry wideo. Uważam, że są ważne. W poprzedniej pracy nie mogłem już tego robić, więc postanowiłem coś z tą sytuacją zrobić, stworzyłem sobie pracę, ale inną niż poprzednio. Wraz ze znanym z nieodżałowanego serwisu Gry.wp.pl Zbigniewem Trzeciakiem otwieram 27 lutego Padbar w Gdyni, lokal, w którym można bawić się i grać, poznawać nowych ludzi i łoić ich w Fifkę lub Street Fightera. Strona na FB znajduje się tutaj, jeśli jesteście zainteresowani. Ja z pewnością jestem zainteresowany, abyście pojawili się w naszych skromnych progach. Do zobaczenia!

RSS 2 FeedSubskrybuj nasz podcaścik za pomocą tego właśnie RSS-a, a jeśli szukacie naszej strony na iTunes, to kliknąwszy tutej znajdziecie ją problemu bez.

podcast

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.