Niezatapialni 532

Na temat o bananie znów zabrakło czasu 🙁

Na co zatem czas się znalazł? Przede wszystkim na rozkminy na temat Ubisoftu, bo panu Jean-Pierre Ubisoft nie podoba się, że pracownicy jego firmy są ofiarami szykan z internetu. A wiadomo, że pracowników Ubisoftu może szykanować i molestować tylko kierownictwo Ubisoftu. Rozmawiamy też o Assassinach (Assassynach? Asasynach? Asasinach?), które mają wychodzić jeszcze bardziej regularnie niż do tej pory, a Dominik ma w nie wszystkie grać. A także o tym, że Assassinom potrzebna jest większa różnorodność, więc będą robione remake’i (remaki? rimejki? remake’ei?).

Poza tym Iga rzuca szybkim tematem Beyond Good and Evil 2, które wciąż powstaje i jest najdłużej developowaną grą w historii gier wideo (a przynajmniej tak twierdzi ta książka od irlandzkiego piwa). Warto o tym wspomnieć, bo pierwszy Beyond zaraz doczeka się remastera (remasteru?), a póki co możecie go kupić za 6 PLN (w sensie pierwszego Beyonda, nie remastera – ten będzie pewnie kosztował dużo drożej).

A także z ostatniej chwili: pan Hedman z Embracera (Embraceru?) – pełniący rolę headmana w Embracerze (Embracer?) – twierdzi, że oni z AI to chętnie skorzystają, ale w najbardziej humanitarny, człowieczy i empatyczmy sposób jak to możliwe. Tj. zwalniając kolejne tysiące ludzi, zamykając dziesiątki firm i anulując setki projektów.

W CJG Dominik rozbudowuje swoją bogatą bibliotekę dzieł 7/10 – tym razem o seriale Dark Matter i Presumed Innocent, Iga coś tam mówi o DLC do ER (i nie, to znów nie jest nowy sezon wybitnego serialu, tylko jakaś popierdółka AAA), by później przejść do bardziej wartościowych pozycji – Minako’s Night Market i SUMMERHOUSE (czy Steam ma jakąś oficjalną politykę a propos tytułów pisanych all caps? bo jak nie to powinien mieć), a Tomek opowiada o komiksie Craiga Thomspona (autora Blankets) o tytule Żeń-Szeń. Zgniłe korzenie (spoiler alert: jest to komiks o żeń-szeniu), a także chwali straszliwie artystowską visual novelkę 1000xResist (serio, zagrajcie w to, bo to dobre, słuszne i piękne).

Pamiętajcie o naszym Patronite, bo zapewnia on nam chleb, spokojny sen i kokainę: https://patronite.pl/niezatapialni

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.