Niezatapialni 524

Jesteście zaskoczeni, że wciąż trzymamy się numeracji? My też.

Specjalny odcinek dla Was, nasze kochane żuczki. We trójkę i z temacikami. Niestety, o korporacjach, ale no… co zrobimy, skoro one rządzą tą branżą? Nic nie zrobimy, ot co!

Tym razem mamy też dla Was nowy eksperyment – podcast w wersji na YouTube jest z wideo. Nie obiecujemy, że będziemy to robić zawsze. Pomyśleliśmy jednak, że skoro już na tym YouTube jesteśmy, to od czasu do czasu warto.

Mówimy dzisiaj PONOWNIE o zwolnieniach w TakeTwo, które (jak przypominamy) miały objąć 5% firmy (jakieś 580 osób). Tym razem padło na studia raczej mniejsze, m.in. na ludków odpowiedzialnych za Kerbal Space Program 2. Ale nic to, bo będą bonusy dla GŁOWY firmy oraz CEO.

Poza tym Sony wprowadza, ku wielkiemu smutkowi graczy PC, konieczność logowania się do Helldivers2 przez PSN. No i… nie podoba się to ludkom, no. Nadmierne systemy logowań do serwisów nikomu się raczej nie podobają. EDIT: odcinek nagrywaliśmy w niedzielę rano, tymczasem w niedzielę w nocy Sony wycofało się z pomysłu, więc niestety nasza rozmowa jest już nieco nie na czasie i nie na temat

W tym odcinku bierze też głos Sojuz, który jest definitywnie obrażony na powyższy temat. Przepraszam za to, ale chłopak ma chyba serce w PC się okazuje.

W sekcji CJG mamy dla Was:

Dziękujemy wszystkim za wsparcie na patronite.pl/niezatapialni!

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.