Niezatapialni 506

I pomyśleć, że to już sześć odcinków od NZ 299! Tak szybko rośniemy T_T

Tomasz nam się rozchorował, więc odcinek nagrywamy w niepełnym składzie: Dominik Gąska i ja – Iga Ewa Smoleńska. Przepraszamy z góry fanów Tomasza Pstrągowskiego, ale każdy z nas ma prawo chorować i w tym czasie zająć się powrotem do zdrowia!

Dzisiaj w odcinku rytm jest nieco załamany, bo miast trójki mamy dwójkę prowadzących. Ale co to dla nas! Już tyle lat nagrywanka, że hej-ho-hopsasa i do PRZODU, kurcze! W tym odcinku mówimy dla Was o następujących tematach:

W CJG dzieje się coś, czego mogliście się spodziewać. Domek wpadł do kolejnego dołu z grami bez końca, więc proszę przynosić mu prowiant i spuszczać na dół w wiaderkach. Grał sobie w The Legend of Heroes: Trails in the Sky. Ja, natomiast, mówię o zupełnej świeżynce, hicie, który dopiero co ukazał się w kinach: Akira (1988).

Chcielibyśmy życzyć Wam wszystkim Wesołych Cokolwiek-Teraz-Obchodzicie-Czy-Nie-Obchodzicie i niedługo Nowy Rok w kalendarzu Zachodnim, więc tego również Wam życzymy (to zdanie, ono jest bardzo chore). Dziękujemy również za wsparcie na serwisie patronite.pl/niezatapialni!

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.