Niezatapialni 299: Dziedzictwo

Dzisiaj rządzi Iga i rządzi groza.

Z okazji okresu halloweenowo / zaduszkowo / dziadowego (dziaderskiego?) zebraliśmy się dziś pod egidą Igi z domu Ewy Smoleńskiej, by porozmawiać o rozmaitych dziełach z dziedziny ogólnie pojętego horroru. Odpowiadamy na pytania Igi na rozmaite sposoby, czasami wykorzystując przeznaczony dla nas czas na coś zupełnie innego (co to takiego może być? Nigdy nie zgadniecie!).

Tak nam się przyjemnie rozmawiało, że nagraliśmy tego prawie 2 godziny i nie starczyło już miejsca na temat newsowy (choć miał być). Jest za to Wasz Ulubiony Kącik Co Jest Grane, a w nim dr Tomasz Pstrągowski mówi o komiksach Sny wielkiego miasta oraz Zmarszczki, a na koniec ja Dominik i również Tomek rozmawiany o grze Alan Wake 2.

Zdajemy sobie sprawę, że gra dopiero co wyszła, jest również mocno narracyjna i opierająca się na zaskoczeniach. Stąd nie mówimy praktycznie nic o jej treści fabularnej, ograniczając się do wiedzy dostępnej w materiałach promocyjnych producenta, a koncentrując głównie na naszych wrażeniach i odczuciach. Nie krępujemy się za to w kwestii poprzedniej części Alana Wake’a i jej dodatków. Jeżeli więc chcecie wejść do rozgrywki zupełnie na świeżo, to możecie to zrobić przestając słuchać w tym momencie.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.