Niezatapialni 379: Takie tam, o

Mam wątpliwości co do własnej przydatności, stąd opis też nie będzie dzisiaj wybitny. Bo też z drugiej strony nie chcę sobie nic udowadniać.

Hej. Ho. Czołem. I te wszystkie inne.

Mamy przyjemność przedstawić Wam najnowszy odcinek podcastu Niezatapialni, tym razem z numerem trzysta siedemdziesiątym dziewiątym. To już dość wysoki numer, jesteśmy z siebie (i z Was!) niezmiennie dumni.

W tym tygodniu rozmawiamy o tym, że Ikea straszy biednych developerów, którzy po prostu chcą robić coop crafting horrory w niekończących się przestrzeniach sklepów z meblami. Samą grę, o której w tym newsie mowa, możecie zobaczyć o tu: The Store is Closed.

Nie wiem czy ktoś z Was zastanawiał się kiedyś, jak mógłby umilić swoją podróż samochodem grami (co było właściwie kiedyś nawet sprawdzane i nie skończyło się za dobrze), ale Sam Barlow twierdzi, że Tesla chciała umieścić Her Story w swoich autach.

Na koniec w sumie dość ważny news, gdyż Embracer Group zamknęło Square Enix Montreal (wcześniej przemianowany na Onoma). Przy okazji wyszło na jaw, że nowy Deus Ex powstaje, aczkolwiek minie jeszcze dużo czasu, zanim ujrzymy gotową grę.

W sekcji CoJestGrane Dominik opowiada o Pathfinderze oraz MtG: Arena. Pokazuje przez to, dlaczego nikt z Was nie powinien brać narkotyków. Tomasz opowiada dzisiaj o komiksach i mobilkach: The Last Campfire, South of the Circle i Samotności komiksiarza.

Jeśli lubicie naszą twórczość i chcielibyście nas wesprzeć, polecamy zajrzeć na naszego patronite.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.