Niezatapialni, odcinek 375!

Hej, w końcu mamy okazję się Wam przedstawić.

Uwaga po około godzinie i trzech minutach nagrania Dominik ma chwilowe problemy z mikrofonem. Trwa to 3-4 minuty i później wszystko wraca do normy

Już prawie czterysta odcinków za nami. Z tej okazji w końcu chcemy Wam zdradzić, kim dokładnie jesteśmy oraz jaki każdy z nas ma stosunek wobec koni.

Tematem odcinka jest ogłoszenie Google, które stwierdziło (ku zaskoczeniu nikogo), że nie będzie już dłużej wspierać Stadii. Mówimy o tym, co dokładnie to oznacza dla użytkowników i o tym, co czujemy wobec całej usługi i procederu jej zamykania.

Poza tym rozmawiamy o panu, który sobie wyciekał informacje odnośnie do gier Ubisoftu do Internetu i który sam siebie pokarał. Teraz się kaja i trzyma kciuki, żeby firmy, których NDA złamał, nie puściły go z torbami.

Na koniec Dominik dzieli się również informacjami o rozejściu się dróg Take-Two i People Can Fly. Chłopaki podejmują również hipotetyczną dyskusję na temat tego, dlaczego dokładnie mogło do tego dojść.

W sekcji CoJestGrane Tomasz mówi o komiksie Rycerze Sidonii i książce Ośli Brzuch. Domek gra cały czas w to samo. No, sami zgadnijcie w co. A ja wracam z wieściami na temat serialu Dahmer, oraz wersji demo dwóch gier: Forever Skies i Foundry.

Przypominamy też, że posiadamy Patronite. Tak na wszelki wypadek.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.