Niezatapialni 372: Tutaj wpiszemy podtytuł

Sniło mi się dzisiaj, że wypadło mi oko. Serio.

I tak teraz patrzę sobie w sennik, co to może znaczyć i:

  • Oczy chore, bądź zezujące sygnalizują brak pieniędzy.
  • Puste oczy wskazują na brak zrozumienia. (jak mi wypadło, to chyba było puste, co?)
  • Oczy pozbawione źrenic symbolizują brak planu na życie. (źrenic też raczej nie miało…)
  • Jeśli we śnie zraniłeś się w oko, to znak, że pogorszą się Twoje warunki życia.
  • Utrata oczu to cierpienia w miłości.

WIĘC OGÓLNIE WYPAS! Nie mogę się doczekać tego tygodnia!!!!11111

W odcinku rozmawiamy o plotkach odnośnie do tego, że jest pracowane nad BioShockiem 4. Trochę podjaranko, ale przestaje być to tak wzniecające, jeśli uwierzymy w fakt, że może to być open world. Ale punkt za fakt, że ponoć akcja ma się rozgrywać na Antarktyce.

Dominik streści Wam też wszystkie Asasyny, które zapowiedziano na wydarzeniu Ubisoftowym, więc wychodzi na to, że Domek będzie miał co robić przez kolejne trzy lata. Dodatkowo, jak już znudzi mu się latanie po feudalnej Japonii (W KOŃCU!), to będzie mógł przesiąść się na nowe DLC do Cyberpunka 2077, które właśnie zapowiedziano.

W sekcji CoJestGrane (wciąż Waszej ulubionej sekcji!), Tomek mówi o komiksie Węgiel i Krzem (Mathieu Bablet), Dominik opowiada o wrażeniach z Early Accessa Baldur’s Gate 3 i na koniec mówimy dość sporo na temat najnowszej gry Sama Barlowa – Immortality (bleeeeeehhhhh…).

Przypominam też, że w razie czego posiadamy Patronite, gdzie można wesprzeć nasz projekt piniondzem. Jeśli macie na to ochotę, możecie kliknąć o tu: patronite.pl/niezatapialni.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.