Niezatapialni 371: Rozczarowanko

A wiecie, dlaczego nurek jak skacze do wody, to skacze do tyłu?

Odpowiedź na powyższe pytanie znajduje się na końcu opisu.

W tym tygodniu klasyczny odcinek newsowy. To miłe, móc wrócić do omawiania dla Was newsów, bo w końcu zbliża się ta część roku, gdzie tych będzie więcej. W tym tygodniu omawiamy kwestie tego, że Arkane wcale nie chciało nazwać Preya „Prey”. I mieli ku temu argumenty, ale jak to bywa w świecie wielkich korpopieniędzy, musieli zgodzić się na pewien „kompromis”.

Mówimy też o Assassin’s Creedzie, bo skończył się już limit odcinków, w których możemy nie rozmawiać o Assassin’s Creedach. Wyciekły plotki odnośnie do nowej gry w serii, która miała być DLC, ale jednak zdecydowali, by stało się inaczej. Dodatkowo na horyzoncie być może istnieje szansa na remake pierwszej części serii. Przy okazji wciąż czekamy na Assassin’s Creed Infinity, więc w świecie asasynów się dzieje i Domek zaciera rączki aż iskrzy.

W Co-Jest-Grane mówimy o nowym serialu w świecie Władcy Pierścieni: Lord of the Rings Rings of Power. Pierwsze dwa odcinki można już obejrzeć na Amazonie. Z Dominikiem omawiamy też pierwsze wrażenia z nowej gry Sama Barlowa, Immortality. Tomek opowiada o nowym komiksie Paco Roki, Powrót do Edenu. Skończył również zupełnie nową grę – BioShock 2, może słyszeliście? Na koniec odcinka Dominik opowiada o tym, jak wyglądają RPGi klasyczne w Early Access, biorąc na warsztat Baldur’s Gate 3.

Przypominamy też, że jeśli chcecie nas wesprzeć pieniężnie, to posiadamy patronite, i możecie tam się dostać, klikając tu: patronite.pl/niezatapialni.

***bo jakby skakał do przodu to by wpadał do łódki.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.