Niezatapialni – odcinek trzydziesty

RSS 2 FeedSubskrybuj nasz podcaścik za pomocą tego właśnie RSS-a, a jeśli szukacie naszej strony na iTunes, to kliknąwszy tutej znajdziecie ją problemu bez.

I stało się! Stało się to, w co wierzyli tylko nieliczni, a na co czekali wszyscy. Spełniły się nasze marzenia, dokonały się nasze plany. Sukces został osiągnięty. Dobiliśmy do trzydziestego odcinka, co tradycyjnie w podcaście Niezatapialni oznaczać musi zebranie się wspólnie przy wigilijnym stole z ciastkami i przedyskutowanie naszych corocznych nagród.

Plan był prosty – usiąść w pełnym składzie i w świątecznym nastroju podsumować miniony rok w świecie gier. Udało się prawie doskonale – w ostatniej chwili niestety okazało się, że zabraknie Kuby, ale poza nim jesteśmy wszyscy – Tomek, Michał, Dominik i Iga. Kuba jest z nami duchem w postaci swoich nominacji, których nawet perfidnie nie sfałszowaliśmy, chociaż trochę nas korciło. Siedzimy, przekrzykujemy się, Michał denerwuje Tomka i gryzmoli na swojej kartce, jemy ciastka, bo kurczę jesteśmy głodni po całym dniu i to święta, i musicie znieść nasze chrupanie.

Na pocieszenie – załączamy zupełnie za darmo dla wszystkich całkowicie bezpłatne DLC do odcinka, za które nie chcemy od was żadnych pieniędzy. Wspomnijcie to za jakiś czas! Ha ha.

Rysunek_Niezatapialni

A poniżej, dla porządku, pełna lista nagrodzonych w tym odcinku. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i spodziewajcie się od nas niespodzianki!

Gra roku: Bayonetta 2
Rozczarowanie roku: Broken Age
Zaskoczenie roku: Shadow of Mordor i inne gry na licencjach
Wydarzenie roku: Gamergate
Nieczysta zagrywka roku: Secret Service
Film roku: Gone Girl
Najlepsza gra z 2013 roku w 2014 roku: Fire Emblem: Awakening
7/10 roku: Wasteland 2
Fun roku: Nidhogg
Fan roku: Michał Sobieszek

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.