Niezatapialni 369: Pamiętam to uczucie, ale nie pamiętam tej kobiety

Nice.

Hej, klawe koty i kociaki!

To jest chyba odcinek z jednym z najdziwniejszych pytań od Was, jakie kiedykolwiek nam zadano. Ale to na końcu dopiero na nie odpowiadamy. Najpierw mówimy o szeregach newsików, które tyczą się prawnych kwestii związanych z Sony.

Rozmawiamy więc o całym procederze związanym z wrzuceniem P.T. na sklep PSN oraz z jego usunięciem. Tak nawiasem mówiąc to minęło od tej chwili sporo czasu, co mnie (Igę) bardzo smuci.

Poza tym Sony zostało oskarżone o kantowanie odbiorców i w związku z tym został złożony pozew zbiorowy, do którego możecie dołączyć, jeśli jesteście obywatelem Wielkiej Brytanii.

W związku z zakupem Activision-Blizzard przez Microsoft, wyszły na jaw pewne informacje, które interesują nas w odcinku. Przede wszystkim PS4 sprzedało się dwa razy lepiej, niż Xboksy One. Jako ciekawostka dla tych, którzy wątpili w sukces Diablo: Immortal, okazuje się, że mobilny dział Sony (a podpowiem, że Sony kupiło przecież firmę King) przynosi firmie więcej, niż tytuły wydawane na duże konsole.

Sony boi się również Microsoftu, a właściwie tego, że po kupnie Activision-Blizzard marka Call of Duty mogłaby się stać ekskluzywem na Microsoft Store. Microsoft twierdzi, natomiast, że takie postępowanie byłoby dla nich niemądre finansowo.

I tyle z dzisiejszych newsików i ploteczek.

W Waszej ulubionej sekcji Co_Jest_Grane mamy dla Was: dokument Woodstock 99: Peace, Love, and Rage, pierwsze trzy części Aliena oraz komiks Moje rozstania z Laurą Dean.

Przypominamy również o tym, że posiadamy Patronite, jeśli ktoś z Was odczuwa potrzebę wsparcia finansowego, prowadzonego przez nas projektu.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.