Odcinek pierwszy podcastu Niezatapialnych pt. Faszyzm, miłość i gierki w stylu PUBG

Nowy projekt, nowi my.

Jak obiecaliśmy kilka lat temu, rozpoczynamy nowy projekt pt. Faszyzm, miłość i gierki w stylu PUBG. Wszystkie z tych tematów są niezwykle ważne i w związku z tym postanowiliśmy zerwać z pierdołami, o których mówimy Wam co tydzień przez prawie dekadę i w końcu wziąć się do poważnej roboty.

Z tego projektu dowiedzieć się możecie, czy gry są w gruncie rzeczy faszystowskie, czy Diablo jest faszystowskie i jakie przejawy faszyzmu wdzierają Wam się do serca, kiedy gracie w gry. Dodatkowo, dla przeciwwagi tego mało radosnego tematu, mówimy o naszej miłości o uczuciu, które rozpiera nas w trakcie pożerania popkultury i wszystkiego, co jest z nią związane. Wyznajemy miłość dziełom i ludziom, nie boimy się krzyczeć na temat tego, co kochamy! Krzyczcie więc z nami i wyzwólcie z siebie miłość!

No i, na koniec, najważniejszy spośród tematów, czyli gierki w stylu PUBG. Tutaj nie będę Wam zdradzać, o czym dokładnie mówimy, bo to jest tak ważne, że pozostałe tematy przy tym bledną. Lepiej posłuchajcie sami.

W sekcji CO JEST GRANE??? Tomasz mówi o książce z wybitnie najntisową okładką: Urodziny Świata (Ursula K. Le Guin), a ja dalej walczę z Omori, która to gra jest przegigantyczna.

Zapraszamy do słuchania i komentowania nowego projektu!!1

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.