Niezatapialni, odcinek 363

Giereczki-srereczki. Dzisiaj będzie o serialach!

Ogólnie to potrzebowałam chwile wolnego i zostawiłam chłopaków samych. I, jak mogłam się spodziewać, postanowili nagrać podcast nie-giereczkowy. Stąd mówią dzisiaj dla Was o serialach. Odpowiadają na szereg pytań odnośnie do tego, jaki serial jest najlepszy, jaką formę serialu najbardziej cenią i jakie mają zwyczaje odnośnie do oglądania seriali. Wypas. Myślę, że odcinek Wam podejdzie, a temat jest zacny i słuszny, patrząc na to jak wielką popularnością cieszy się ta forma od dłuższego czasu.

UWAGA SPOILERY O serialu Mała doboszka mówimy od 8:30 do 32:30. Staramy się nie spoilować, nie przywołujemy raczej konkretów i istotnych zwrotów akcji, ale mówimy całościowo i dość wnikliwie o treści. Jeżeli więc jesteście wrażliwi na tym punkcie bądź chcecie obejrzeć serial nic o nim nie wiedząc, to polecamy pominąć tę sekcję i wrócić do niej po obejrzeniu.

W CJG, bez zaskoczenia, również nie uświadczycie giereczek. Bo chłopaki jak już coś robią, to robią to poprawnie i słusznie i są w pełni konsekwentni. Stąd mówią o Małej Doboszce, Pacyfiku, Kulawych Koniach i Mythic Quest.

No to: skoro serialowo, to daje tutaj taką czołówkę.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.