Niezatapialni 299 Remake

Wróciliśmy z naszymi pierdołami, ale teraz w 4k.

Dzisiejszy odcinek sponsoruje sekcja Co Jest Grane. Powiem o tym od razu, żebyście potem nie byli zdziwieni. Rozmawiamy o wielu rzeczach: o gr… wiecie co, początek tego zdania to kłamstwo. Rozmawiamy o dwóch rzeczach: o grach i literaturze. To dwie rzeczy, o których rozmawiamy. No może jeszcze trochę o religii i konfliktach zbrojnych, jak to mamy w zwyczaju. Znacie nas.

Poruszamy tematy nowej książki Sally Rooney, Gdzie jesteś piękny świecie, która nas jakoś bardzo nie zachwyciła. Poza tym Tomasz opowiada o reportażu Cokolwiek powiesz, nic nie mów, autorstwa Patricka Radden Keefego (uuuu, a teraz wklejając linka, zauważyłam, że to jest od Czarnego). Dominik pograł dla Was w Sniper Elite 5, które to praktycznie od razu zepsuł, więc tam spoko Dominik, fajnie, że sobie grasz w gry. Ja (tzn. iga) polegam Wam DARMOWĄ grę na steamie: How Fish is Made. Macie dwadzieścia minut i zero złotych? Wspaniale. Od razu idźcie pograć.

Z newsów udało nam się dojść tylko do Ja, Inkwizytor od studia Dust i pana Piekary. Bo taki trailer się objawił:

Jak mówimy w odcinku, nie jesteśmy bardzo zaznajomieni z twórczością autora literatury, na której bazuje gra. Ale wciąż się na jej temat wypowiadamy (aczkolwiek z tym zastrzeżeniem!).

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.