Niezatapialni odcinek 299, patch 1.5

Nie spodziewaliście się, co? Haha! To macie jeszcze w nagłówku słowo, którego również się nie spodziewaliście (Niezatapialni bawią i uczą):

Dzisiaj rozmawiamy dla Was o pracy. Czyli o tym, co dla nas praca oznacza, co moglibyśmy robić, a czego nie. I z jakich powodów. Mówimy trochę o naszym podejściu do pieniądza i dzielimy się przemyśleniami odnośnie do tego, jaką popkulturową pracę moglibyśmy wykonywać. Pytania przygotował Tomasz Pstrągowski i są serio bardzo ciekawe, stąd też polecam ten odcinek.

W sekcji CoJestGrane Dominik opowiada o drugiej części serii gier Far (która powinna się nazywać 2Far): Far: Changing Tides. Jesteśmy nią z Tomaszem bardzo zainteresowani, a wchodzi zaraz do Game Passa, więc posłuchajcie, co też Domek ma na ten temat do powiedzenia. Tomasz mówi o animce, która istnieje na Netflixie. Nazywa się Den-noh Coil, a Dominik zapisał sobie nawet w notatkach, że powinien ją zobaczyć. Jak Dominik będzie już oglądał animu, to wy pewnie też możecie je sprawdzić. Ja mówię o dwóch indie giereczkach: Subway Midnight, i Milk Outside a Bag of Milk, Outside a Bag of Milk, Outside a Bag of Milk…

Wiersza w tym tygodniu nie ma, bo odcinek i tak jest długi. A na serwerach Parkitecta bez zmian…

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.