Niezatapialni; odcinek 340; podsumowanie roku

Kolejny rok za nami. Może bez fajerwerków, ale wciąż udało nam się przetrwać na powierzchni.

Jak co roku zebraliśmy się, by rozdać nagrody różnym grom i innym zjawiskom popkultury. Kolejny raz pomogliście nam sami głosując na swoje typy (a bardzo ładnie głosowaliście!).

Ogólnie nie był to jakiś szczególny rok, jeśli idzie o gry elektroniczne. Nie było iskierek pokroju Disco Elisium, czy Return of the Obra Dinn. Raczej był to rok zachowawczy i widać to było chociażby po VGA. Szkoda, ale co zrobić, czasami na te super szczególne dzieła trzeba poczekać ciut dłużej.

Podsumowanie i lista nagród dostępne będą (jak co roku) w osobnej zakładce, którą widzicie u góry w menu na naszej stronie. Tutaj podzielę się z Wami jeszcze tylko informacją, co-mieliśmy-było-u-nas-zagrane (jako, że w zeszłym tygodniu jakiś przebrzydły, zupełnie nowy podcast z duetem jakiś totalnych przegrywów ukradł nam nazwę sekcji, teraz nie możemy jej używać, dopóki sprawa nie zostanie rozstrzygnięta w sądzie).

Tomasz opowiada o książce, którą też serdecznie poleca: Tysiąc jesieni Jacoba de Zoeta autorstwa Davida Mitchella. Poza tym chwali się swoimi postępami w Returnal. Dominik opowiada o grze, w gatunku, którego totalnie nie wymyśliliśmy podczas nagrania, pt. Silicon Dreams. Igusia (czyli w sumie ja) mówię o nowej książce Jasona Schreiera, Press Reset.

Chcielibyśmy podziękować Wam serdecznie za kolejny rok, który zdecydowaliście się spędzić z nami. Jesteście fenomenalni i nie bylibyśmy w stanie robić tego co robimy bez Was. Serduszko i buziaczek.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.