Niezatapialni odcinek 336

Gości u nas dzisiaj MATEUSZ SKUTNIK!!!!!!!!111111 Jeju, jak jeszcze się nie podjaraliście, to daje Wam na to trzy minuty.

Mateusz Skutnik, autor komiksów (Blaki, Rewolucje), właściciel prestiżowej nagrody Sztorm, twórca gier (Submachine, Daymare Town) zgodził się porozmawiać z nami o omawianym przez nas, w którymś z poprzednich odcinków Slice of Sea. Najnowszym projekcie, który przygotowywał zupełnie sam przez cztery lata (szalaniec)!

Mateusz odpowiada nam na pytania odnośnie do developementu gry, trybu pracy nad nią, sytuacji życiowej twórcy i decyzjach, jakie podejmował w trakcie tworzenia. Słucha też słów naszej krytyki wobec swojego dzieła. Bardzo fajna rozmowa, do której wysłuchania Was serdecznie zachęcamy.

Poza tym mamy też dość okrojną sekcję CoJestGrane, w której to opowiadam o Mind Scanners, świeżynki z GamePassa. Tomek opowiada o książce Frajda autorstwa Marty Dzido oraz o grze (prezencie urodzinowym ode mnie!) Golf Club: Wasteland. Nie jest przekonany do końca co do obydwu pozycji.

W sekcji poetyckiej:

Obraza
Tomasz Jastrun

Długo nie mogłaś zasnąć
Zasypiałaś budziłaś się
Dotykałaś mnie jeszcze nie we śnie
Już nie na jawie
Nie byłaś zdecydowana na nic
I nic nie było twoje
I rozczuliły mnie dłonie
Które leżały obok ciebie
Okryłem je pocałunkami
Troskliwie i ciepło
Wtedy zasnęłaś
I jak obraza zabolała mnie
Obojętność twojego snu

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.