Niezatapialni 329

Domek wrócił z wakacji i znów jest niemiły! Sprawdź dlaczego!

Dominik powrócił z Cypru, o czym zresztą trochę opowiada w podcaście i znowu jest niemiły! BA! Więcej nawet! Nic sobie nie robi z tego, jak bardzo jest niemiły, a my mu w tym przyklaskujemy, śmiejąc się fest z jego złośliwości pod naszym adresem. Ale tak naprawdę, w środku, nasze serca… one krwawią. Jakie są granice tej nie-miłości? Czy doczekamy się kiedyś kresu nienawiści? To wie tylko Dominik.

W tym odcinku mamy dla Was kilka temacików. Mówimy o tym, że Konami najpewniej odświeżać będzie trzecią część Metal Gear Solid, a właściwie, że istnieją plotki na ten temat. Przy okazji rozmawiamy też o stanie eFootball oraz o tym, co dzieje się z FIFĄ. Ogólnie to Tomek jara się MGS3, a nikt nie jara się eFootballem. No więc klops. Poza tym, bo remastery są modne, niedługo będziecie mogli kupić trylogię GTA, w nowej, odświeżonej wersji, a nie będziecie mogli kupić jej starych, pierwotnych odsłon. Na końcu tematycznie poruszamy się w premierach filmowych, do czego przyczynkiem jest zwiastun filmu Resident Evil: Welcome to Racoon City, widoczny (jak zawsze dla Waszej wygody) poniżej.

W sekcji CoJestGrane nie mówimy o grach. Dominik (tak, Dominik) opowiada o książce Kolej Podziemna Colsona Whiteheada, którą to przeczytał na wakacjach. Tomasz ma dla Was trzy komiksy: Lastman (który to serdecznie poleca), 11 września 2001. Dzień, w którym runął świat (który trudno polecać) oraz Tajemniczy kapelusz pana Pinon (który go skonfundował). Ja żalę się sobą oraz tym, że kupiłam nowy komputer i klawiaturę, ale polecam Wam płytkę Rau Performance – Mieszane uczucia.

Kącik poetycki:

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.