Niezatapialnych odcinek trzysta dwudziesty trzeci

UDAŁO NAM SIĘ SPOTKAĆ NA ŻYWO! Więc i odcinek bardzo w stylu tzw. starej szkoły.

Przyjechałam sobie wesoło do Trójmiasta, przesłuchałam w trasie prawie dwóch pełnych książek i udało mi się spotkać z chłopakami nie dość, że na obiad, to jeszcze wspólnie nagrać odcinek. I co? Jesteście pod wrażeniem? To patrzcie teraz:

Poruszamy w odcinku ważne i świeże tematy, w tym informujemy Was o nowych zasadach, które rządzić będą czasem niepełnoletnich obywateli Chin w związku z graniem w gry online. Poza tym rozmawiamy też o tym, że to, co działo się po premierze Cyberpunka, wcale nie wyszło CDPom na minus. Ku zaskoczeniu nikogo. Dodatkowo firma postanowiła zatrudnić modderów, by ci z wypiekami na buzi naprawili im grę. Działo się tu już wcześniej na rynku, aczkolwiek przy tej grze, tego typu informacja w prasie wydaje się conajmniej kuriozalna. Trzeci temat, do którego w odcinku prowadzi najgorsza przejściówka w historii, maybe ever, to coś, co złamało serce Tomaszowi: Firaxis robi nową strategię turową w uniwersum Marvela i są w niej karty!

Co-Jest-Grane też w tym tygodniu jest dość bogate, bo mamy i filmy i gry. Tomasz opowie o Othercide, która ta gra brzmi TAK BARDZO FUN, że nie wiem dlaczego piszę w tej chwili dla Was opis, zamiast iśc i w nią grać i się SUPER BAWIĆ. Dominik mówi o zupełnie świeżym sci-fi (2019 lol — JEŻU NO, DOMEK MNIE MOLESTUJE NA FB, ŻE 2019 TO FESTIWALE, A TAK SERIO TO 2020 WIĘC TO TU NAPISZĘ, BO SIE ZESRYTA ZARAZ) pt. Vast of Night, który też poleca. Na końcu odcinka skupiamy się na 12 Minutes, które w końcu wyszło, zawitało w gamepassie i które to ja (iga) oraz Dominik ukończyliśmy. I tutaj notatka również w opisie: spoilujemy. Mówimy o tym kilka razy w odcinku, że będziemy spoilować, ale jeśli komuś to umknęło w jakiś sposób, to tutaj o tym również piszę. Jest to sekcja na końcu odcinka, więc jeśli nie chcecie nic wiedzieć, to polecam w stosownym momencie (kiedy o tym mówimy, że teraz można) wyłączyć odcinek i wrócić do niego, kiedy sami ukończycie ten tytuł.

I tyle, no i hops, no i pa! Super słuchanka!

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.