Niezatapialni 322

Pełen skład pełen energii.

Domek jest z nami, jego status tłumaczymy w podcaście, więc nic tylko słuchać i chrupać uszami nowe słowa, które do Was wypowiadamy. W tym tygodniu udało nam się nawet skupić na wybitnej świeżynce, na którą czekaliśmy lat szesnaście: Psychonauts 2, prosto z serducha Tima Schafera i wesołej trupy Double Fine. Rozmowa na ten temat zajmuje nam dużą część podcastu i raczej nic w niej nie spoilujemy, a to fajna rozmowa wyszła.

Poza tym Tomasz opowiada o książce Grona gniewu, która daje nam również możliwość stworzenia rankingu najlepszych wielkich powieści amerykańskich (nie usłyszycie o tym w żadnym innym podcaście, kochani). Dr Pstrągowski serdecznie poleca Wam również film Zielony Rycerz i ma ku temu szereg powodów.

Newsowo skupiamy się na ciekawym wątku twitterowym, w którym to twórca opowiada o tym, jak dziwne bywają kontrakty, proponowane przez wydawców. Czy nas to zaskakuje? Nie za bardzo. Podobnie jak to, jakie praktyki istnieją na wtórnym-cyfrowym rynku gier, z którymi świeżo poradzili sobie ludzie z 11bit Studios. Poza tym Activision to wciąż Activision, Blizzard wciąż nie wie co to godność i balansowanie w grach (SC wyszedł im przez przypadek!:>) a w Ubisofcie, szokująco: nawet pomimo wzięcia na siebie osobistej odpowiedzialności!, nie zastosowano żadnych środków, by ludzie chodzący do pracy czuli się w niej bezpiecznie. To jest w ogóle jakaś masakra i tym smutnym akcentem kończę dzisiaj.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.