Niezatapialni 318

To ten odcinek, w którym jesteśmy zabawni, przystojni i mówimy o newsikach.

Chociaż, nie oszukujmy się, zwykle tacy jesteśmy. Ale najbardziej to jesteśmy wręcz czarujący. Tak samo jak każdy z Was, w każdym calu waszego jestestwa.

Dzisiaj skupiamy się nad tym, by nie mówić jeszcze o tym, co dzieje się w Activision Blizzard. Przyjdzie na to czas, więc wstrzymajcie swe konie. Przygotowaliśmy za to dla Was informacje, co też Konami zdecydowało się zrobić z serią PES, lub: z eFootballem, jak teraz będzie nazywać się ta gra. Wchodzimy w tym temacie również w historię nazewnictwa tych gier i dochodzimy… właściwie nie dochodzimy do zbyt wielu wniosków. Dodatkowo sprzedajemy tu małą ciekawostkę odnośnie do tego, jak Dominik Gąska gra w FIFĘ. Poza tym śledzimy też losy Beyond Good and Evil 2, które (podobno) wciąż powstaje, gdzieś pomiędzy brunchem a popołudniowym molestowankiem w Ubisofcie. Jakby tego było mało, Netflix chciałby również zabrać trochę Waszych pieniędzy i udostępnić na swej platformie kilka gier. Jakich? Jak? Tego jeszcze do końca nie wiadomo, ale nie przeszkadza nam to śnić nasze dystopijne sny.

W sekcji co jest grane mówimy o sympatycznym i ślicznym roguelite Going Under i bardzo kłamiemy na jego temat, aczkolwiek szybko z kłamstwa się tłumaczymy. Tomasz opowiada o książce Głód autorstwa Roxane’y Gay oraz, dla odmiany, o książce Maszyny takie jak ja (Ian McEwan). Dominik i ja (Iga Ewa) kłócimy się również na temat gry The Last Stop, która to dostępna jest na GamePassie.

A poza tym to wystąpili dla Was: Tomasz Pstrągowski, Dominik Gąska i Iga Ewa Smoleńska.

Trzymajcie się zdrowo, trzymajcie się ciepło.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.