Niezatapialni. Odcinek. Trzysta siedemnaście.

Wracam do Was po urlopie, krótkim, acz pozwolił mi wypocząć. Tęskniliście?

Wracamy już z newsikami, jako że znowu nagrywamy W REALNYM CZASIE, jak to mawia młodzież. Więc koniec z moim DJ-owaniem, koniec z babą za sterem i wracamy do czasów prosperity i normalności, którą to jest nam w stanie dać tylko biały, heterosektualny mężczyzna. A w podcaście mamy takich dwóch!

Stąd agendę przygotował przewspaniały dr Tomasz Pstrągowski, a ja (Iga Ewa Smoleńska) dorzuciłam się do niej z Dominikiem Gąską. Przygotowaliśmy dla Was dość świeże newsidła, więc mam nadzieję, że umilimy Wam tym początek tygodnia.

Po pierwsze bierzemy na tapet nowe ogłoszenia konsolowe i zastanawiamy się przy okazji, co też czyni konsolę. Przyczynek do debaty stanowi rzecz jasna Steam Deck, który wciąż mógł nazywać się GABE BOY, ale ta łódka już odpłynęła… Od czasu nagrania nowe urządzenie zdążyło już totalnie zawiesić Steama, przez liczbę ludzi rzucających się na preorder. Poza tym w końcu doczekaliśmy się „Switcha Pro„, który nie jest tym, jak widziały go miliony fanów w wyobraźni.

Drugim tematem, który podejmujemy w odcinku jest wielki konglomerat rozrywkowy, jakim stać się ma Assassin’s Creed. To już chyba jest zmiana lifestylowa, nie inne podejście do gry… Dominik jest sceptyczny, ale po szczegóły odsyłam do odcinka.

W Waszej najulubieńszej sekcji Co-Jest-Grane mamy dla Was: komunistyczną utopię Dominika, w postaci Tropico 6, gdzie to Dominik Gąska robi to, co każdy szanujący się dyktator zrobiłby na jego miejscu. Poza tym ja starłam się, za Waszą sprawą z Satisfactory i mam na temat tej gry pewne przemyślenia, które być może WAS ZADZIWIĄ? Tomasz opowiada z kolei o filmie Ghosts of Cité Soleil oraz o komiksie Oleg, autorstwa Frederika Peetersa.

A tak pozatym, to odkryłam ostatnio, że Steam daje te punkty, nie? I ja już ich miałam mnóstwo, ale nimi można odpimpować swój profil i sobie powybierałam różne błyskotki po to, by nikt nigdy tam nie zajrzał. Dziękuję Gaben!

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.