Podcast: Niezatapialni; Odcinek: 315

Sezon urlopowy, więc odcinek tematyczny.

Dzisiaj ja piszę opis i ja jestem Waszym DJ-em. Jako że to odcinek tematyczny, nagrywany w dość napiętym grafiku, to zdażają nam się czasami zachwiania czasoprzestrzeni, których spodziewać się możecie również w kolejnym. Dominik i Tomek przystali na proponowane przeze mnie tematy i w związku z tym mówimy dzisiaj o tym, w jaki sposób gry pozwoliły nam się nauczyć czegoś mimochodem. No i oczywiście o tym, czego nas w ten sposób nauczyły. Pytań jest sporo i dyskutujemy dość żywo, lecz nie będę ich zdradzać w opisie, bo wiem, jak bardzo nie lubicie spoilerów.

W sekcji Co Jest Grane rozwarstwiam gry z bundla na itch.io, informacje o którym znaleźć możecie pod tym adresem. Ponownie gier jest w nim sporo, więc chwilę zajmie mi przeglądanie i granie w kolejne tytuły. Tym razem opowiadam o: We Should Talk i Do I Pass?. W drugą grę możecie zagrać klikając w linka, gdyż dostępna jest też przez przeglądarkę. Dominik opowiada o filmie Szkoła Rocka, w związku z którym ma kilka poważnych przemyśleń – to temat ważny, bo film wyszedł zaledwie osiemnaście lat temu, więc w końcu dowiecie się, co właściwie można na jego temat myśleć. Tomasz przyswoił dla Was treść antologi Cyberpunk Girls, mając do niej pewne zastrzeżenia i powróci do trylogii Imperoks Johna Scalzi, właściwie nie zmieniając o niej zdania.

Ze swojej strony: kiedy czytacie ten opis, mnie już tu nie będzie, gdyż będę na urlopie, stąd życzę Wam, żebyście też chwilę wypoczęli:) — iga

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.