Niezatapialni, odcinek 314 (pi)

Czy upał, czy ulewa, jesteśmy. No bo w sumie to z założenia jesteśmy niezatapialni… super iga, serio, wspaniała robota.

Kochani nasi słuchacze,

Oto kolejny odcinek poczyniliśmy i niniejszym oddajemy w Wasze ręce. Dzisiaj, jak zawsze, zebraliśmy się w składzie: Tomasz Pstrągowski, Dominik Gąska oraz Iga Ewa Smoleńska, ale nie musicie tego zapamiętywać, bo przypominamy o tym też w podcaście.

Mówimy o dość ważnym temacie, którym jest wydarzenie marketingowe, w dość celny sposób podsumowujące poziom empatii branży, którą co tydzień dla Was krytykujemy. Chciałabym, byście słuchając naszej rozmowy, zwrócili uwagę na to, w jak pięknych słowach opisuje je Dominik, który też jest naszym koresponentem w tym temacie.

Poza tym EA planuje zmartwychpodnieść jakieś tajemnicze IP i my bardzo spekulujemy na temat tego, co to też może być za IP. To, o czym rozmawiamy, na 100% Was zaskoczy. (hehe) W tym temacie wyrażamy dużo entuzjazmu, który mnie osobiście zdziwił. Aczkolwiek również ucieszył.

Tomasz Pstrągowski założył w tym tygodniu foliarską czapeczkę i przewertował czeluści Internetów, by dotrzeć o prawdy, stojącej za nową odsłoną Silent Hill. Mamy informacje, których nie odnajdziecie w innych serwisach, więc słuchajcie uważnie. Zainwestowaliśmy trochę w przekaz podprogowy, więc bardzo ciekawscy mogą przesłuchać też odcinka od tyłu.

W sekcji Co-Jest-Grane opowiadamy o wybitnie mózgopalącym tytule Baba is You, o filmie o przyjaźni człowieka z ośmiornicą oraz o książce „Koniec świata, umyj okna” Agnieszki Jelonek. Tomek też uchyla rąbka tajemnicy odnośnie do tego, czego posłuchać będziecie mogli w przyszłym tygodniu (bo znowu zakrzywiamy czasoprzestrzeń).

Zapraszam więc do słuchania!

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.