Niezatapialni: odcinek trzysta trzynasty

Dzisiaj mówią dla was bardzo tajemnicze postaci, ale informacje kto to dokładnie jest zostawiliśmy na sam koniec odcinka. Tacy jesteśmy uwodzicielscy.

I zobacz, oto znowu jesteśmy w samym środku lata, tak głęboko, że widać stąd oba jelita. Powietrze zmieniło się już w galaretę i przylega do skóry, łatwo mieszając się z potem. Chyba, że mieszkacie nad morzem. Bo tam powietrze się rusza. We Wrocławiu jak wychodzę z psem na spacer, to asfalt jest tak gorący, że parzy mnie w kostki nad butami. To jest w ogóle jakiś absurd. Ja wiem, że Wrocław od miliona wieków jest w wersji 0.8 i to taki trochę early access, ale mogliby już jakiegoś patcha przygotować, to i temperatura by spadła na wygodne 27 max i tramwaje by się przestały wykolejać może?

W każdym razie, jako że lato, to „e3”. Tylko takie malusie, bo w naszych lokalnych ekranikach domowych. W związku z licznymi zapowiedziami skupiliśmy się w odcinku na tym, co najbardziej nas zainteresowało. Czas nas mocno ograniczał, stąd o wszystkim, rzecz jasna, nie byliśmy w stanie powiedzieć. Klops. W każdym razie Dominik opowiada o swoich nadziejach związanych ze Starfieldem, a Tomasz mu te marzenia zabija z iście snajperską precyzją. Starfield jaki jest, można zobaczyć poniżej:

Tomasz z kolei opowiada o niemieckim horrorze survivalowym w widoku izometrycznym pt. Singnalis. Wygląda bardzo ładnie i mega ciekawie, a jak tylko rzucicie okiem na trailer, to pewnie zauważycie, dlaczego Tomaszowi gra tak bardzo przypadła do gustu.

Ja mówię o 12 Minutes. Już ostatnio zarzucałam Wam tu trailer, więc dzisiaj się przed tym powstrzymam. Albo nie, hehe.

Poza tym mamy oczywiście sekcję CJG. I co było grane? Domek na końcu odcinka opowiada o Backbone ZE SPOILERAMI, o czym też ostrzegamy kilkukrotnie w odcinku. Tomasz obejrzał She-rę i nie jest do końca zadowolony z tego, co zobaczył. Poza tym grał w grę o mruganiu Before Your Eyes. Igusia skończyła Factorio i oglądała dla Was zawartość kolejnego mega bundla z itch.io, zaczynając od gry Niny Freeman – We Met in May. Będzie na ten temat więcej, ale muszę trochę odsapnąć od Factorio (w które wciąż gramy, ale już nie takimi wielkimi sesjami codziennie) oraz OD TEGO PIEPRZONEGO UPAŁU, DZIZES KRAJST.

No i na koniec, news tego odcinka. Wszystko co chielibyście wiedzieć odnośnie do aukcji z nuggetsem, możecie wyczytać o tutaj.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.