Niezatapialni 307

Iga Ewa Smoleńska i Tominik Gąska-Pstrągowski przedstawiają…

… wspaniałą audycję głosową o grach elektronicznych! Ekstraordynaryjny podcast popkulturowy! Jedynych i niepowtarzalnych NIEZATAPIALNYCH!

Zabierz się z nami na wspominki! Odkryj początki Nieczystych zagrywek i Niezatapialnych! Dowiedz się, co czujemy nagrywając. Poznaj odpowiedź na podstępne pytania prowadzącego! A także zachwyć się tym Co Jest Grane!

Pozwól, by rozbawiły cię najprzedniejsze dowcipy dwójki najbardziej oczytanych i elokwentnych prowadzących po tej stronie wielkiej rzeki Mississippi.

Zachwyć się wspaniałością metafor. Cudownym tembrem głosów. Niepowtarzalnym śmiechem.

Posłuchaj o najwspanialszych osiągnięciach kultury popularnej. Resident Evil 8! Pokemon Snap! Mitchellowie kontra maszyny! 27 śmierci Toby’ego Obeda! Bloodborne! Assassin’s Creed Valhalla! 13 Sentinels! Nieprzebrane bogactwa cywilizacji ludzkiej!

UWAGA: Pomimo pewnych właściwości leczniczych podcast Niezatapialni nigdy nie przeszedł pełnej ścieżki weryfikacyjnej Centrum Chorób Zakaźnych. Po przesłuchaniu odcinka powinieneś poczuć się lepiej na ciele i duszy, ale mogą cię też dotknąć pewne efekty uboczne: niekontrolowane wybuchy śmiechu w środkach transportu miejskiego i poczucie zażenowania. Gdyby efekty te utrzymywały się dłużej niż 2 dni zażyj niewielką dawkę Rei Ayanami.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.