Trafiony, zatopiony odcinek pierwszy

Jeśli lubicie teorie spiskowe i gry wideo, to na sto banków spodoba wam się nasz nowy podcast, który właśnie teraz prezentujemy.

Hej! Ja nazywam się Iga Ewa, i wraz z moimi przyjaciółmi: Tomkiem Pstrągowskim oraz Dominikiem Gąską, uznaliśmy, że fajnie byłoby zacząć tworzyć podcast. Mieliśmy i tak w zwyczaju zdzwaniać się przez Internet co tydzień, żeby gadać o grach i innych takich duperelach, więc tym razem postanowiliśmy to nagrać. Skoro już nagraliśmy, to dlaczego tego nie opublikować? Stąd tutaj na tej stronie internetowej, najpewniej będziemy raz na jakiś czas wrzucać takie słuchowisko i o tym tu informować. Nie wiem jeszcze, czy uda nam się utrzymać dyscyplinę na tyle, by robić to konsekwentnie, że np. co kilka dni, ale zobaczymy, czy spodoba się komukolwiek to, o czym tu mówimy! Więc jeśli się komuś spodoba, to prosimy o napisanie komentarza tutaj, to nam powie, czy się podoba.

Żeby było łatwiej poruszać się po tych odcinkach, których mam nadzieję w przyszłości będzie więcej, napiszę tutaj teraz o tematach, które poruszyliśmy: mówimy o teoriach spiskowych (którymi również się interesujemy) oraz o grach. Mówimy trochę o Resident Evil VII (szczególnie, że chwila, moment i będzie już VIllage), o 13 Sentinels: Aegis Rim, o książce A co wyście myślały? i o Nier: Replicant.

Zapraszamy do słuchania i dzielenia się opiniami!

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.