Niezatapialni 305

Czymże jest spoiler?

Odpowiedzi na to pytanie szukamy w 305 odcinku naszego podcastu. Albowiem mówiąc o The Medium Tomek powiedział coś, co spoilerem może być, ale nie musi. Na ten przykład Tomkowi w ogóle do głowy nie przyszło, że to może być spoiler, bo raz, że to wątek poboczny, dwa, że to żadne zaskoczenie, a trzy, że to dość oczywiste od początku wątku. Iga jednak interweniowała ofiarnie krzycząc, że hola, hola, co wrażliwsi słuchacze mogą jednak uznać, że to spoiler.

Czy rzeczywiście? Jaką macie opinię? W każdym razie ostrzegamy. W wątku o The Medium być może pada spoiler.

Rzeczony spoiler-niespoiler rozgrywa się pomiędzy 7:30 a 10:00.

W odcinku rozmawiamy na temat Six Days in Fallujah… znowu. I na temat przedziwnego ruchu Sony, jakim było rozpoczęcie prac nad nową wersją The Last of Us 1 (tylko po to, by później te prace uśpić) i zastopowanie prac nad Days Gone 2.

W sekcji CJG mowa o The Medium, The Gardens Between, książce Nurt Tima Johnstona, Yakuza. Like a Dragon, serialu Yakuza w fartuszku, Dicey Dungeons i Rain on Your Parade.

Gdybyście szukali nas na soszjal midja to pamiętajcie, że mamy grupę facebookową, która nazywa się Nieczyste zagrywki. Przyjmujemy do niej każdego.

PS Iga wystąpiła ostatnio gościnnie w podcaście PoGraMy, którego możecie posłuchać tutaj.

PSS Znów Rei.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.