Niezatapialni 299: Forever

Niezatapialni 299, projekt wieczny, na zawsze pozostanie już z wami.

Chciałabym tutaj napisać o tym, że już udało mi się w końcu w weekend usiąść do nowego Xboksika. Potwierdzam: rzeczywiście wszystko śmiga szybciej, loading screeny to jest parodia loading screenów, bo jak narazie są na tyle krótkie, że muszę nauczyć się doświadczać medium właściwie w pełni interaktywnego, poza cutscenami. To jest dla mnie znikoma, aczkolwiek nowa jakość oddziaływania z grami na konsoli. Ale wciąż nie widzę wartości dodanej pomiędzy Series X a moim One X i coś wydaje mi się, że prędko jej nie zobaczę. Stąd ponownie poddaje w wątpliwość przymus natychmiastowego kupowania tych konsoli i drapię się w głowę obserwując starania moich znajomych, którzy TERAZ NATYCHMIAST NAJLEPIEJ WCZORAJ muszą mieć PS5. W każdym razie chętnie zmienię zdanie, stąd w tym tygodniu mam nadzieję mieć chwilę, by usiąść przed TV (mam nadzieję, że Tomek2 to czyta) i pomiętosić nowego pada (jest jeszcze przyjemniejszy, niż do x1, aczkolwiek wciąż nie jest to elite).

W tym tygodniu mówimy o Pani Premier RP w Tekknie 7, o tym, co Domek sądzi o Anthem i Dragon Age oraz o ulubionej grze Tomasza, Six Days in Fallujah.

Ważne: Przypominam o tym, iż prosimy o sporządzone przez was nagrania, w których możecie podzielić się waszymi przemyśleniami na temat projektu Niezatapialni. Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie podzielić się tym, co projekt wam dał, lub co dla was znaczy. Wciąż pozostaje tydzień, by przesłać nam pliczek, więc czekamy, aż nam się uszy trzęsą!

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.