Call to Action!

Hej! Kochani! Mamy do Was prośbę!

Nagrywamy ten podcast już dobrych kilka lat i, jak z pewnością wiecie, zdajemy sobie sprawę, że bez Was nie ma nas. Stąd chcielibyśmy poprosić Was o małą przysługę 🙂

Byłoby nam szalenie miło, gdybyście wysłali nam (na info@niezatapialni.pl) nagrania, w których opowiadacie, co oznacza dla was projekt Niezatapialni. Możecie opowiedzieć, co Wam się w nim podoba, albo też zupełnie odwrotnie. Albo podzielić się z nami jakąś historią związaną z tym podcastem, lub zdradzić, co też udało Wam się wyciągnąć z naszej cotygodniowej paplaniny.

Byłoby nam szalenie miło, gdyż materiał ten mógłby zostać przez nas potem przesłuchany i po pierwsze moglibyśmy dowiedzieć się nieco więcej o Was, po drugie wyciągnąć wnioski odnośnie do prowadzenia projektu, a po trzecie, mamy też w związku z tym pewną niespodziankę (związaną z publikacją niektórych nagrań).

Stąd ślijcie prosimy do nas swoje opowieści, mogą być nagrane dyktafonem, na telefon, przez mikrofon w słuchawkach, czy w laptopie. Będzie nam wyjątkowo miło, jeśli postanowicie spełnić naszą prośbę!

Czekamy do 5.03.2021 :*

DISCLAIMER: Zastrzegamy sobie prawo do edycji i cieć przesłanych nagrań na potrzeby ich ewentualnego wykorzystania w podcascie.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.