Niezatapialni 299 Tactics

Zbaczamy na moment z głównej lini fabularnej naszego podcastu, by przedstawić wam coś nowego i świeżego – odcinek tematyczny o retromanii w grach wideo!

Jest zima i trwa pandemia, i nikomu nic się nie chce. A już najmniej to mi się chcę pisać ten opis, którego pewnie i tak nie przeczytacie, bo większość z Was słucha podcastu na przeróżnych apkach, na których wcale nie ma miejsca na wyświetlenie opisu odcinka. Ale jednak jestem tu i robię swoją robotę. Bo ktoś ją zrobić musi. Nie to, żebym porównywał się do Syzyfa ze słynnego eseju Mit o Syzyfie Albera Camusa, ale gdybyście teraz do niego zajrzeli i jeszcze raz go przeczytali być może dostrzeglibyście w Syzyfie rysy Tomasza Pstrągowskiego – absurdalnie wytrwałego w swoim wysiłku, pomimo bezsensu tegoż wysiłku.

Tutaj zdjęcie notatek Igi.

A tutaj gif z Rei, bo nie wiem czy notatki Igi, oczy Dominika i miniaturka Tomka Wam wystarczą, byście przetrwali kolejny bezsensowny zimowy tydzień pandemii.

W sekcji Co Jest Grane poruszamy następujące tytuły: Medium (długo), The Painsscreek Killings (krótko), Natural Born Killers (krótko) i Quarry (średnio).

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.