Niezatapialni 299 (2021)

Hej, jestem szeregowym podcasterem podcastu Niezatapialni i chciałbym tu nieco napisać o tym, w jak fatalnych warunkach powstawał projekt i ile z niego wyrzucono w trakcie prac.

Zastanawialiście się pewnie, co też się stało, że odcinki wyszły tak zj***ne? To wszystko wina szefów, na których wpływ mieli inwestorzy. W projekcie stworzyliśmy zaawansowaną sekcję, w których mówić mieliśmy o podziemiach, ale usunęliśmy ją, gdyż jeden z prowadzących powiedział, że “mu się nie podoba”. To jeszcze nic! Wiecie, że na początku mieliśmy nagrywać z kimś zupełnie innym, ale Zarząd uparł się, że w podcaście musi być gwiazda i wzięliśmy Dominika Gąskę?! Osobiście nie lubię jego twórczości, ale to spoko ziomek, który najpierw poświęcił czas, żeby się z nami przywitać, a po nagraniach osobiście podziękował wszystkim członkom zespołu.

Na czerwiec planują wydanie nowej zawartości do odcinków, żeby odzyskać wiarę ludzi. Nawet w tej chwili kranczują w projekcie jak po***ani! Bo ludziom w Niezatapialnych wciąż zależy! Piszcie więc, jak spie***one było wyrzucenie tej treści, a może wydadzą jakieś dodatkowe odcinki, w których te rzeczy wrócą! Mieliśmy ponad 50 000 minut odcinka 300, zanim ktoś nie zdecydował, że trzeba się go pozbyć, bo nie pasował tonalnie do reszty projektu.

Być może wydawać wam się może, że ostatnie recenzje i wydarzenia są dla projektu złe. Ale my – pracownicy – dużo na tym zyskamy. Zarząd już nie patrzy nam na ręce i w końcu może dadzą nam robić treści wysokiej jakości, które obiecaliśmy słuchaczom!

============

Niezatapialni oflagowali powyższe informacje jako nieprawdziwe na Twitterze.

============

W odcinku rozmawiamy o:

  • Co jest grane: The Painskreek Killings, Analogue: A Hate Story, Monster Train, Google Stadia, Tenet (z lekkimi spoilerami na temat ogólnych założeń fabularnych), Spider-Man: Daleko od domu, książka Moja osoba. Eseje i przygody Łukasza Najdera
  • Plotkach “od deva” na temat Cyberpunka 2077
  • Jak Microsoft chciał kupić Nintendo i było wiele śmiechu
Podoba Ci się? Podziel się z innymi.