Niezatapialni.299.DVDRip.ENG.sub.1080p

Nie wspieramy piratowanka, koledzy!

Ale skoro już ściągnąłeś nasz podcast, to nic nie możemy z tym zrobić. Proszę, posłuchaj go, no dalej. Pewnie, że “zobaczysz godzinkę, a jak ci się spodoba, to kupisz”. Wierzymy ci z całego serca, tak, oczywiście, że tak będzie.

Fly Me To The Moon (rei Ayanami ) (EVANGELION) by austin wisler 1

Rei również ci wierzy.

W najnowszym, zupełnie legalnym odcinku rozmawiamy na wiele tematów. Rozmawiamy o tym, czy wielkie firmy mogą zarządzać ludzkim wizerunkiem, co jest tematem ważnym, bo raczej niewielu ludzi dotyczy, a o ile mogłoby się wydawać, że jest to nawet miłe, to jednak nie jest i coś może z tego później wynikać.

Omawiamy też super decyzję ludzi na temat przyznania nagrody studia roku pewnej firmie, która jest raczej znana z tego, że źle traktuje pracowników, w której to decyzji ujawnia się najlepsza cecha tłumu: brak logiki i rozumienia przyczynowo-skutkowości pewnych rzeczy. Osobiście, jestem bardzo, bardzo zawiedziona.

Poza tym mówimy też o tym, w co gramy, a trochę tego jest: jest tu mowa o Asasynie nowym (tym o Wikingach!), jest mowa o komiksie “Dni, których nie znamy” oraz o nowym serialu HBO z Hugh Grantem “Od nowa”. Cytujemy również wybitne dzieło literackie “Domy, które zabijają”, a także mówimy co-nie-co o DLC do Control. Domek też coś mówi o jakiejś ósmej części Final Fantasy, ale (szczerze) nie słuchałam za uważnie, więc wy musicie posłuchać.

Dziękujemy za ściągniecie najnowszego odcinka i zapraszamy, by pozyskiwać inne wraz z cutscenkami i bez cracków z legalnego źródła i zupełnie za darmo, w każdym miejscu, gdzie odcinek nasz może być odsłuchany. Kurcze, nie krępujcie się i dajcie ten odcinek nawet znajomemu! Kopiujcie go ile tylko dusza zapragnie! Dajcie go mamie, puśćcie go psu (tylko nie temu maluszkowi, którego ma Adam Piechota, bo on jak nas posłuchał, to się zesikał na kanapę 🙁 true story!), męczcie nim ludzi w okolicznym sklepie!

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.