Niezatapialni 299 Shield

Prawda jest taka, że od pewnego czasu nikt już nie słucha Niezatapialnych – staliśmy się tylko dodatkiem do występów MC Pumpernikiel.

Więc tak, w tym odcinku MC Pumpernikiel znów atakuje. I to atakuje w swoim najlepszym stylu: ostro i niespodziewanie, dokładnie tak, jak swojego czasu przyatakował Eminem.

W oczekiwaniu na występ gwiazdy wieczoru możecie posłuchać o tym, że Game Pass się opłaca, a Microsoft raczej nie planuje robić dobrze klientom Sony, wydając gry Bethesda na konsole Playstation. A także o tym, że CD Projekt Red to jest niedobra firma, niedobra, która źle traktuje swoich pracowników, niefajnie traktuje graczy i nie wiadomo, czy w ogóle wyda w końcu tego Cybepunka. Mieliśmy też rozmawiać o cudownych dziewczynach z K/DA, ale nie starczyło czasu. Postaramy się poruszyć ten temat w następnym tygodniu.

W CJG mówimy o Hadesie, Flight of the Amazon Queen, The Journey Down, Deliver Us the Moon, Amnesia: Rebirth, ścieżce dźwiękowej z Disco Elysium, Gambicie królowej i Valkyria Chronicles 4.

Rei jest życiem.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.