Niezatapialni 299 Series X

Gotowi na zupełnie nową jakość z zupełnie nową mocą?!

Niezatapialni (Dominik Gąska, Tomasz Pstrągowski oraz Iga Ewa Smoleńska) mają zaszczyt przedstawić odcinek dwieście dziewięćdziesiąty dziewiąty Series X – najmocniejszy odcinek podcastu Niezatapialni, jaki kiedykolwiek oddaliśmy w ręce naszej społeczności!

NZ-299: Series X zapewni Wam nie tylko doskonałą jakość dźwięku, ale również najlepsze żarty i argumenty w dyskusji, a dzięki technologii Series X(tm) usłyszycie w końcu Opinie na wiele tematów, których doświadczać możecie w końcu dzięki rewolucyjnej technologii eNZeT.

Czego spodziewać się możecie, po tym, kiedy zdecydujecie się na NZ-299: Series X? Poniżej nasi eksperci przygotowali listę funkcji, jakie spełnia ten odcinek:

  • Autorski cykl: Co Jest Grane (CJG), a w nim, m.in.: Świeży, Outer Wilds, Ktoś kto cię będzie kochał w całej twej nędznej glorii, Kącik Przygodówek Point’n’Click i wiele, wiele innych!
  • Przemyślenia(c) odnośnie do nowego interface’u firmy Sony!
  • Któreś urodziny SEGI!
  • I nowe wrażenia haptyczne, dzięki systemowi Wibracje Głosowe (użytkownicy, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z wibrującymi słuchawkami, zachęceni są do odznaczenia domyślnych ustawień aplikacji i przeglądarek, w których odcinek będzie odtwarzany)!

Gratulujemy decyzji zakupy NZ-299: Series X i cieszymy się na wspólne godziny zabawy!

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.