Niezatapialni 299 Series S

Dzisiaj proponujemy odcinek na każdą kieszeń. O nieco gorszych parametrach i digital only, ale za to mniejszy rozmiarowo. Za tydzień zaprezentujemy odcinek dla naprawdę wymagających słuchaczy.

Z powodu słabszych bebechów i mniejszego dysku twardego w 299 Series S nie zmieściły się niestety tematy, ale nadrabiamy to w sekcji Co Jest Grane. Jest grane naprawdę dużo i różnorodnie.

Zaczynamy od rantu na Proces Siódemki z Chicago, by w jego trakcie wysłać też kilka pocisków w kierunku Green Book, później Domek ogłasza zebranie Klubu Miłośników Przygodówek i w jego ramach rozmawiamy o Broken Sword 5 i Röki. Tylko po to, by zaliczyć dygresję o Crusader Kings 3, Thumper i Demon’s Tilt – czyli grach, o których pewnie nie spodziewaliście się usłyszeć na antenie Niezatapialnych. Następnie Iga zachwyca się giereczką Outer Wilds do tego stopnia, że zarzuca Dominikowi amatorszczyznę, ale aby zakopać topór wojenny chwali też bardzo Gears 5. A kiedy wydawałoby się, że to już wszystko, szybko przeskakujemy na dyskusję Halo i kończymy krytyką Man of Medan. Ufff.

Rei:

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.