Niezatapialni odcinek dwieście dziewięćdziesiąty ósmy

Nasza passa najlepszych odcinków wciąż trwa!

Pewnie niewielu z Was wie, lecz jesteśmy zdecydowanie lepsi, niż kiedykolwiek byliśmy. Co więcej, wciąż robimy się bardziej profesjonalni, śmieszniejsi, lepiej poinformowani oraz wciąż i wciąż przybywa nam szyku i jesteśmy też w większej mocy czarujący. Żartuję, wszyscy o tym wiecie.

Nasz sukces jest tak gigantyczny, że wielu mogłoby się już nim zachłysnąć i umrzeć. Ale nie my. O nie, nie. Jesteśmy na to zbyt wybitni. Mamy tutaj więc dla Was kolejny, zdecydowanie najlepszy odcinek z tych, których przesłuchacie w tym tygodniu.

W nim mówimy o nowej generacji Xboksów serii X, o tym, dlaczego większość z Was dostanie pod choinkę jednak Xboksy One, Dominik rysuje w pięknych słowach gospodarczą przyszłość górnego Śląska, Tomasz dzieli się z Wami wspomnieniami dni minionych, mówimy o notowaniach giełdowych, o tym, jak bardzo szanuje Was CD Projekt, oferując Wam wszelkie fantazje w formie mikrotransakcji, Iga opowiada o swoich bardzo skrywanych sekretach i podajemy numery swoich kart debetowych wraz z cyferkami CVC. Ogólnie: opłaca się tego przesłuchać.

Tomasz dzisiaj ma delegację, więc zamiast Rei włożę tu zdjęcie Murakamiego. He-he. Nie mówcie mu, ok?

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.