Niezatapialni 234

567, he he he.

[Aktualizacja 29.05 21:00] Wszystko pod domeną Niezatapialni.pl powinno już działać prawidłowo albo będzie działać prawidłowo w ciągu 24 godzin. Domena jest z powrotem u nas. Raz jeszcze przepraszamy za te przejściowe niedogodności.

Jak mogliście ostatnio zauważyć, nasza strona przestała być osiągalna pod domeną Niezatapialni.pl. Ciągle jest osiągalna pod domeną Niezatapialni.com, co mamy nadzieję dobrze wiecie, skoro tu trafiliście. Wszystkie archiwalne odcinki powinny być dostępne (gdyby coś nie było – dajcie proszę znać w komentarzu, naprawimy). Wszystko powinno działać na stronie pod domeną .com oraz na wszystkich iTunesach, Spotifajach i innych takich. Znów – jakby co wiecie, gdzie uderzać.

Oczywiście nie chcemy, żeby taki stan rzeczy się utrzymywał i pracujemy nad jego odwróceniem. Nie jest to tak proste, jak byśmy chcieli, ale postaramy się rozwiązać tę sprawę tak szybko, jak to możliwe.

Tymczasem odcinek! Rozmawiamy w tym tygodniu tematycznie o grach w otwartym świecie, gdyż to taki trend modny.

W odcinku wystąpili: Tomek Pstrągowski, Dominik Gąska i Iga Ewa Smoleńska, chociaż tak się złożyło, że akurat nie w całym. Howgh!

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.