Niezatapialnych odcinek dwieście dwudziesty piąty

Wiecie co się dzieje teraz w moim życiu? Sekiro.

Od piątku przeszłam początek gry (do pierwszego bossa) już trzy razy, na innych kopiach gry. Dwa razy na PS4 i raz na PC.

W piątek, po tym, kiedy uczyniłam to dwukrotnie, wyszłam z domu, żeby porozmawiać o Sekiro. W sobotę po raz trzeci byłam przy ogrywaniu początku gry. Wcześniej cały dzień rozmawiałam o Sekiro.

a tu ja w mojej sukience Sekiro wraz z przyjacielem Luckiem <3

Pierwszy raz jestem z Soulsbornem (jezu, jak to się teraz będzie nazywało), w tym samym czasie, kiedy odkrywają go wszyscy. Nigdy nie czułam się bardziej częścią społeczności związanej z grami. Jest to coś, co mogę polecić każdemu – dzielenie się każdym spostrzeżeniem i odkryciem. Pomiędzy ludźmi, którzy dopiero zaczynają rozgrywke i recenzentami tej gry. Na bieżąco analizujemy projekt gry oraz wydarzenia w niej przedstawione. Omawiamy modele postaci i assety z gry. Staramy się zepsuć system walki, rozrysowujemy animacje. Mam wrażenie, że pocę się Sekiro.

Ja będę mówić dużo o Sekiro w przyszłych odcinkach – tego możecie być pewni. Tutaj zaznaczyć tylko chciałam, że bardzo kocham Sekiro i moich współtowarzyszy grania w gry From Software. <3 W tym odcinku nie uświadczycie nic na temat gry, stąd musiałam się podzielić czymkolwiek w opisie.

Aha. I cytat z twittera: “Sekiro to Dark Souls gier From Software”.

— oczywiście, że iga

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.