Niezatapialni: odcinek 219

Kolejny poniedziałek i kolejny odcinek. To coś, czego możecie spodziewać się regularnie, tydzień w tydzień.

Czego natomiast nie spodziewał się nikt to Apex Legends. Właśnie Bethesda straciła jeden z niewielu asów w rękawie, bo teraz w kontekście szybkich premier zacznie się mówić nie o “wykręceniu Bethesdy”, tylko o tym, co zrobił Respawn.

[ Tu w nawiasie, bo nawiasem mówiąc: Od razu napiszę, że w odcinku nie ma Tomasza Pstrągowskiego. Czasami tak się dzieje, co wam poradzę. Nagrywamy w składnie Dominik Gąska, Michał “Owsiany” Owsianko oraz Iga Ewa Smoleńska. ]

Apex Legends zajmuje dużą część tego odcinka, stąd jesteśmy dość młodzieżowi i na czasie. Z tego powodu rozmawiamy też o karciankach, bo nie ma nic, co młodzież lubi bardziej, niż karcianki.

Prócz tego podsumowujemy niejako działalność Steama, przez reakcję graczy na brak Metro: Exodus na tej platformie. To daje nam też możliwość, by porozmawiać o Epickim sklepiku i podwójnych standardach oraz o tym, że gracze PeCetowi mają to nieszczęście, że jest ich dużo i wielu z nich gada głupoty.

Ale to może być tylko clickbait. Sprawdźcie sami. Dzięki, że tu jesteście po raz dwieście dziewiętnasty! Bardzo, bardzo was kochamy.

.Podoba Ci się? Podziel się z innymi.