Wszystko bardzo WIP, czyli pierwszy odcinek GE


Hej kochani!

Mam przyjemność podzielić się z wami czymś, co jest jeszcze bardzo (jak się zwykło mawiać w świecie wielkich korporacji) “in progress”. To co tu prezentujemy jest efektem godzin rozmów na temat tego, że o ile istnieje dość sporo informacji odnośnie krytyki medium, mało jest przystępnych materiałów na tematy bardziej “inside” (znowu żargon korporacyjny, c’nie?). Stąd postanowiliśmy zadziałać. Zanim jednak uda nam się porozmawiać na te tematy, bez łamania istotnych NDA i innych, pokrewnych skrótów, musieliśmy się rozgrzać, przetestować setup, sprzęt i to, jak w ogóle nam się rozmawia.

I owocem tego eksperymentu jest ten pierwszy odcinek. Temat mało ma wspólnego z branżą, natomiast jest dość istotny. I wypada się nad nim zastanowić i porozmawiać.

Pierwsze wnioski są już wyciągnięte i wynotowane. Weźmiemy je pod uwagę przy kolejnych nagraniach. Ale ciekawi jesteśmy waszej opinii, stąd rozpinamy koszulę, odkładamy broń i nadstawiamy drugie policzki.

Formalności: Występuje tu Michał “Mielu” Mielcarek i Iga Ewa Smoleńska. Podkład wykonał dla nas wspaniały Andrzej Janicki. Potrzebujemy jeszcze jakiejś czołówki i myślimy nad tytułem. I to chyba tyle, jeśli idzie o formalności.

g.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.