Niezatapialni – odcinek ósmy

RSS 2 FeedSubskrybuj nasz podcaścik za pomocą tego właśnie RSS-a, a jeśli szukacie naszej strony na iTunes, to kliknąwszy tutej znajdziecie ją problemu bez.

Szok i skandal. W samym środku 30-stopniowego upału Michał zaiwanił Dominikowi colę. A poza tym dostarczamy 8 odcinek waszego ukochanego programu. Tym razem nie rozmawiamy o newsach, bo nic ciekawego się nie wydarzyło, a poza tym newsy są passe. Tym razem mamy dla was TEMAT. A tematem tym są wizje światów we współczesnej fantastyce naukowej. Czy udało się nam trzymać tego tematu? O tym będziecie musieli się przekonać sami.

Napomykamy o “Planecie małp”, o “Wodnym świecie”, o “Mass Effect”, o kilku przygodówkach, co to tylko Dominik kojarzy tytuły, o “Perfekcyjnej niedoskonałości” Jacka Dukaja (i trochę o “Lodzie” i trochę o “Czarnych oceanach”), o “Grze o tron” oczywiście, bo Tomek ogląda, więc musi gadać, o “Ślepowidzeniu” i “Looperze” (NIENAWIŚĆ), o “Raport: Europa”, o “Primer”, o “Timecrimes” i naprawdę niewiele o Tolkienie (bo Michała profesor coś tam napisał) i kilka słów o “Kantyczce dla Leibowitza” Waltera M. Millera.

Wszelkie odgłosy psów, gotowania i remontów mogę wytłumaczyć koniecznością nagrywania przy otwartym oknie. Bo upał taki, że Michał musiał zaiwanić Dominikowi colę, by przetrwać.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.