Niezatapialni – odcinek piąty

RSS 2 FeedSubskrybuj nasz podcaścik za pomocą tego właśnie RSS-a, a jeśli szukacie naszej strony na iTunes, to kliknąwszy tutej znajdziecie ją problemu bez.

Wiele lat temu, gdy jako młodzi, piękni chłopcy nagrywaliśmy pierwsze odcinki Nieczystych zagrywek, wiedzieliśmy o świecie tylko kilka rzeczy. 1) Korporacja wcześniej czy później nas wydyma, bo przecież tym właśnie zajmują się korporacje – dymaniem ludzi. 2) Jeżeli nagramy wystarczająco dużo odcinków, to w końcu dojdziemy do takiego momentu, gdy wokół nas pojawią się pieniądze, kobiety i kawior. 3) Pavelo jest o wiele niebezpieczniejszy niż nam mówiono. 4) Zawsze będziemy razem. Dzisiaj, wiele eonów później, zdajemy sobie sprawę, jak bardzo się myliliśmy – także w sprawie punktu czwartego…

Dobra, dobra. Skoro już was przestraszyłem wizją rozpadu, spieszę zapewnić, że o niczym takim nie ma mowy. Po prostu Michał jest na urlopie, a Dominik słabuje. Z tego właśnie powodu w kosmicznej sypialni Tomasza Pstrągowskiego zebrało się niezwykłe trio – on, Iga i Kuba. I to właśnie nas usłyszycie w piątym odcinku. Rozmawiamy w nim o reaktywacji Secret Service – pisma, które każdy polski gracz powinien kojarzyć. Zastanawiamy się, co takiego będzie tworzył Clifford Bleszinski – twórca, artysta, autor, człowiek renesansu, posiadacz twitterowego konta, na którym zapowiedział swój powrót. Komentujemy także gigantyczne ego Hideo Kojimy – wizjonera, którego najnowsza gra wzbudziła zachwyt wśród hollywoodzkich reżyserów. Zapowiadamy także rozmowę o asasinach i asasinkach, ale to kłamstwo.

I na koniec guziec. Oczywiście.

Tomek Pstrągowski.

podcast

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.