A co tam na E3? Troche trailerów, które mogliście ominąć.

Hejo! Przygotowałam dla was kilka trailerów, które mogły umknąć Wam podczas oglądania wielkich tytułów na E3.Kolejność przypadkowa.

-*-*- Abzu -*-*-

Studio Giant Squid przygotowało dla nas wyprawe w przepięknie wyglądające głębiny. Wygląda wypas, a że boje się tych kreatur podmorskich to z pewnością przysiądę. Stąd wrzucam, bo jak będę o tym mówić, to będziecie w stanie sobie o tym przypomnieć.

Premiera drugiego sierpnia. PS4.

-*-*- >Observer -*-*-

Ekipa z Bloobera idzie za ciosem po Layers of Fear. Robią kolejny HOROU! TAK!

-*-*- Inside -*-*-

Państwu od LIMBO ukradziono palete z większością kolorów. Trochę z nich znaleźli już pod szafką i za dywanem, ale wciąż oferują dużą nagrodę dla każdego, kto ma na jej temat jakieś wiadomości. W każdym razie wydają Inside, i to całkiem prędko, bo już 29 czerwca.

-*-*- Fe -*-*-

Urocza gra od EA. Koncentruje się na idei dźwięku i komunikacji za jego sprawą. Z kochanym stworzonkiem w roli głównej. Zresztą sami spójrzcie.

-*-*- BOUND -*-*-

A Polacy nie gęsi i swoje gierki też mają. Tutaj BOUND, który wygląda dziwnie super. To to, co powstaje kiedy ktoś mówi, żeby przerobić Batmana na taniec nowoczesny, a nie produkować kolejne ekranizacje. Chyba.. W każdym razie: ma się ukazać na PS4. A studio to Plastic, jeśi ktoś chciał się dowiedzieć więcej.

-*-*- Deliver Us The Moon -*-*-

Ok, wiem, wiem. Nie jest to trailer z tegorocznego E3, ale pojawiło się na konferencji. Więc nie marudźcie, tylko zobaczcie. O.

Jak dobrze poszukacie znajdziecie również w Internecie gameplaye z tej giereczki.

-*-*- Pyre -*-*-

Supergiant Games – przypomnę, że od Bastiona i Transistora – zapowiedzieli coś ciut innego od poprzednich projektów. Pyre:

-*-*- Oxygen not Included -*-*-

Klei powraca! Po ogromnym sukcesie jakim było Don’t Starve i Don’t Starve Together przenoszą nas w kosmos (wiem, że technicznie wszystko jest w kosmosie, ale wiecie o co mi chodzi. Pomidor to owoc, tak, tak…)! Tworzymy tu kolonie kosmiczną, a wszystko ponownie utrzymane jest w przemyślanej i konsekwetnej stylistyce. Spójrzcie zresztą sami.

No i Gwint. Oczywiście Gwint.

Ale tego nikt z Was przeciez nie ominął. Prawda?

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

I kilka trailerów z IndieCade. Bo mogę

1979 Revolution: Black Friday

Wcielamy się w fotoreportera i dane jest nam obserwować społeczeństwo u skraju przepaści. Historia tworzy się na bazie naszych wyborów. Wszystko na podstawie realnych wydarzeń z Iranu i wypowiedzi ich świadków. A wygląda to tak:

Epic Lutes

Jeśli lubicie tworzyć chordofony i RPG, to być może trafiliście na pierwszą grę zrobioną specjalnie dla Was. Grę wykonuje małe studio z Atlanty.

Kona

Twórcy, jak wypowiadają się sami, nie zdecydowali się tutaj na jeden, zdefiniowany gatunek. To taki troche survival sim + adventure. Więc wcielamy się w detektywa, który pośród burzy śnieżnej (The Long Dark, hmm???) stara się rozwikłać zagadkę, napotykając na swej drodze przedziwne przedmioty i będąc świadkiem kuriozalnych wydarzeń. Ma to być pierwsza odsłona czteroczęściowej gry.

Move or Die

Ta giereczka powstawała przez trzy lata, głównie z kieszonkowych. Jej idea chyba najlepiej oddana jest w trailerze (który przy okazji jest bardzo fajnie złożony), więc zostawiam Was z lekturą audiowizualną:

Overland

Overland zaczynał jako gra planszowa, jeszcze w odległym 2013 roku. To trójwymiarowa gra taktyczna skupiona na przetrwaniu. Zadaniem gracza przeprowadzenie jest bohaterów dookoła zniszczonego kontynentu. W celu doprowadzenia ich do końca podróży, postaci zmuszone są szukać broni i pożywienia. No takie coś, no:

11

g.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.