Niezatapialni dwieście siedemdziesiąt

No i mamy okrągły odcineczek. Dobrze, że cała numeracja do teraz zgadza się w stuprocentach. Bo co by o nas nie powiedzieć, odcinki numerujemy idealnie.

Zwykle mówimy do was o komunikacji publicznej. A co z komunikacją prywatną? Nie taką, rzecz jasna, ultra-prywatną. Nie stać nas na wynajęcie czarterowego samolotu (jeszcze), czy helikoptera. Ale za to czasem taksóweczką albo bolcikem gdzieś się podjedzie. Czy macie na ten temat jakieś dobre historie?

Ja np. ostatnio dostałam liquid od pana, który stwierdził, że kupił go, ale smakuje jak gówno. Więc jeśli chce, to mogę wziąć. Bo wyglądam najpewniej na amatorkę gówna.

W Toruniu z kolei trafił nam się Pan taksówkarz, który jak usłyszał, że ma być szybciej niż taksówka, która wyjechała przed nim (druga część naszej imprezy), driftował na zakrętach, światła go nie obchodziły i dotarł na miejsce wcześniej, pomimo tego, że jechało się tam z 6 minut, a miał 2 minuty w plecy już na starcie. I za wszystko wziął 7 (słownie: siedem) złotych.

Jechałam też kiedyś z Panem, z którym postanowiliśmy zatrzymać się na papierosa nad morzem (mieszkałam jeszcze wtedy w Trójmieście). I sobie tak paliliśmy rozmawiając trochę, patrząc na ciemne fale, bo to był środek nocy.

Z Dominikiem w Poznaniu wiózł nas też Pan, który to opowiedział nam “zabawną historię” o architekturze. Nie dość, że zabawna nie była, to trwała chyba z 15 minut i była konfundująca, że hej. Ale do dzisiaj wysyłam Dominikowi zdjęcie obiektu, o którym mówiła. Więc Pan obdarzył nas darem gagu – najcenniejszym spośród darów.

Ale wciąż pięć gwiazdek daje zwykle ludziom, którzy za bardzo się do mnie nie odzywają. Jeśli już biorę taksę (lub coś pokrewnego), oznacza to najczęściej, że jestem zbyt zmęczona na rozmowę.

Więc, reasumując, macie może jakąś spoko historyjkę?,


W odcinku wystąpili dla Was: dr Tomasz Pstrągowski, Dominik Gąska, Iga Ewa Smoleńska

Mówili o:

  • Różnych pytaniach, które przygotował Dominik!
  • O tym, w co grali, co widzieli, co warto, czego nie, dlaczego, po co i skąd jesteśmy
Podoba Ci się? Podziel się z innymi.