• Sigvatr

  Ja również mam Crusaider Kings 2 (właściwie to “miałem zanim była free to play”, bo teraz każdy może ją sobie przypisać do konta Steam) i nawet powoli się przymierzałem do jej ogrania (np. zrobiłem sobie listę acziwmentów) w jakiejś tam nieokreślonej przyszłości, ale opowieści Igi mnie zachęciły 🙂

  Tak btw.: W ogóle nie wiem czemu obrazili się na was ci gospodarze, przecież wyszła dobra impreza, o której będą w kronikach pisać.

 • Chris Black

  Dzieki za odcineczek!

 • Mateusz Kozłowski

  Odniosnie pytania o wszczep to Iga powiedziala mega istotną rzecz. Postanowiła nauczyć się szyć, i (z tego co zrozumiałem) frajda ale i satysfakcja płynie z nauki szycia, nie z samego szycia. I według mnie to tyczy się wszystkiego. Kiedy pierwszy raz stworzysz coś samemu to jest najlepszy dzien twojego życia. Każda kolejna podobna rzecz to wtorek. Tak więc najbardziej spodobała mi się odpowiedź Tomka, ta umiejętność ma naprawde dużo sensu.

  P.S. Mega anegdotka Iga. Chciałbym żyć tak żeby kiedyś wejść do baru, zamówić burbon na dwa palce, przez 5 min patrzeć się w szkalnke, a gdy podstarzały barman podejdzie pogadać o życiu odpowiedzieć mu ” Moja żona jest na mnie zła, bo przespałem się z naszą matką “

 • budda
  • Dominik Gąska

   Dzięki, wyglada ciekawie, ale to chyba jest takie popularnonaukowe, intuicyjne tłumaczenie, które lubię i dla którego oglądam matematyczne kanały na YT. A w odcinku mówiłem o takiej wiesz, prawdziwej, twardej matematycznej wiedzy, która byłoby fajnie mieć, ale na która ostatecznie nie mam sił i tak naprawdę ochoty. 😉

 • Wyobraźcie sobie CODa z trdudududu du booom Donka. Pyszne jak ciastko z kremem szczęścia kolesia który wygrał 10 baniek €.

  Cheers chłopacy i dziewczyniacy, THX za odcineczek – wszedł jak 0,5 na 2-óch, szybko i zdecydowanie za mało 🙂

 • Edi Mercredi

  Thx,
  pozdrawiam serdecznie ekipę,
  Niech żyją Niezatapialni

 • Fi5heR
  • Sigvatr

   Przyznam, że w sumie tylko dwie mi się zgadzały, reszta to była dla mnie zupełna nowość. Niektóre to niezła psychodela. Przy kilku widać, jak to dorośli czasem nie umieją się ugryźć w język.

 • aba

  Dzięki za odcineczek. Ja nie gram w gry komputerowe za dużo, a jak już to tylko w przygodówki point&click itp., a mimo to lubię was słuchać 😀

  @Iga, w łyżwach figurowych ząbki nie służą do hamowania! ani do odpychania się 😛 tylko do skoków.

  To tyle, jeśli chodzi o podzielenie się moją wiedzą, bo o grach nie wiem nic 😀

 • Tomek Wiewiór

  W 208 odcinku Dominik pieje z zachwytu na RDR2. Miło posłuchać potem, jak wolicie grać na chłodno bez całego wzmożenia.
  Na łyżwach mam to samo. Jak upadnę, to od razu zamykam dłoń w pięść.

 • Grzegorz Mycio

  Trochę późno ale się podłączę, bo też mam bardzo specyficzny i lekko irracjonalny lęk, który na szczęście jest już trudny do realizacji ale wciąż siedzi mi gdzieś z tyłu głowy. Otóż bałem się jeździć jako pasażer (w trybie shotgun) w samochodach marki Cinquecento.
  Na miejscu pasażera była odsłonięta półka na rożne rupiecie i miałem mega strach, że w trakcie wypadku ta półka WBIJA MI SIĘ W PISZCZELE I ŁAMIE JE W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM I JEDNOCZESNYM. Nie bałem się samego wypadku tylko bardziej tej pierd……..nej półki. Dziękuje za uwagę.