Niezatapialni 246

Jeżeli spodziewacie się opisu, bez Rei, to się przeliczycie.

W tym tygodniu w odcinku nie ma najmocniejszego niezatapialnego zawodnika, Tomasza “Cudownego Kochanka z Wielkim Penisem, Pogromiciela Prawaków i Zbawcy Giereczek” Pstrągowskiego, a to dlatego, że wezwały go inne obowiązki. Nic to jednak! W zamian proponujemy wam Jakuba “Biegam na 82 km” Zagalskiego, którego bardzo dawno już u nas nie było. Z tym tylko zastrzeżeniem, że coś nam się kiełbasi w kablach i przez pierwszych 8 minut Kuby prawie nie słychać (ale to nic, bo i tak niewiele mówił).

W odcinku rozmawiamy o tym, czy 1) Switch jest obecnie najlepszą platformą do grania, 2) że kolesie od Ion Fury są głupi, czy tylko niewrażliwi, 3) a także, iż CDPR wciąż nie wie, czy CP2077 będzie miało multiplayer.

Obiecana Rei:

PS Przypominam, że będziemy gościć na tegorocznym Coperniconie, na którym nagramy odcinek unplugged.

Podoba Ci się? Podziel się z innymi.
 • Chris Black

  Dzieki za odcineczek!

 • Sigvatr

  “Pokomeny są informacją”? Pierwsze słyszę… ok, nie oglądałem za wielu Pokemonów, nie grałem, ale jakoś nigdy się nie natknąłem na tą interpretację, zwłaszcza, że filmy czy serial, bardzo jasno pokazują ich fizyczny wpływ na świat. To wyjaśnienia brzmią raczej jak podłatanie (nie udolne) istniejącego problemu dysonansu.

  • Edi Mercredi

   Aby podkreślić aprobatę powiem tak, Ja dyć toć, rychtyk, gynau

   • Sigvatr

    Dzięki, aj ges.

 • Edi Mercredi

  Dzięki za odcineczek najwspanialsi, trochę smuteczek że nie ma Tomasza, ale też fajnie, że jest Kuba. Pozdrawiam serdecznie <3

 • Dzięki za odcineczek. I dziękuje Donkowi za wychwalanie AC Orginis i Odyssey – właśnie zacząłem grać w Origins i w końcu jakiś Assasin mi sie podoba 🙂 Miło zwiedza się Egipt i eliminuje znaczki na mapie. Fakt poboczne zadania z Wiedźmaka to może nie są ale ogólne ubijanie w hurcie jest przyjemne. Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki 🙂 Piwko dla Donka!!!!!

  A jedno tylko spostrzeżenie, szkoda że nie darowali sobie animusa 🙁 Niby grałem tylko w 1 Assasyna jeszcze na PS3 i miało to jakiś sens ale zawsze nurtowało mnie pytanie “PO CO?”

 • Majber

  Polecam niezatapialnym szczególnie Idze i Dominikowi giereczkę Children of Morta.

  • gugaguha

   Gralam. Czekam. Polecalam. Mowilam o:)

   • Majber

    Dodatkowo świetne do couch coop’a .

 • Denzelon

  Mówimy NIE dla cenzury Kuby w Niezatapialnych!

  W ramach reparacji tłum żąda obecności wyżej nadmienionego w kolejnych 3 nagraniach!

 • Kaz

  W ekipie macie gościa, który zawodowo zajmuje się pisaniem newsów, a popełniacie takie błędy, powtarzacie fake newsy, wyciągacie wnioski z d.
  Jak można porównać cyfrową grę za 289 zł z Game(s) Passem i 200 grami za 4 zł? NO JAK?

  • Sigvatr

   No np.: jedna gra za 289 zł to 289 zł, dwieście gier za 4 zł to 800 zł.

 • Sigvatr

  Skończyłem dzisiaj “Hel 3” i muszę przyznać… Tomku, przeczytaj ją proszę do końca, bo ja nie wiem co o tej końcówce myśleć: następuje tam taki ideologiczny twist, a może to właśnie ukoronowanie przesłania całej tej powieści? Ja ciągle mam jeszcze wotdefak w głowie.

 • Sigvatr

  Pytanie: “Death Stranding będzie miało poziom „very easy” specjalnie dla zachodnich fanów” nagłówek z CDAction, chciałem zapytać, bo serio nie wiem, czy Japończycy postrzegają graczy z zachodu za słabych? To jest jakiś mem? Stereotyp? To jakieś nawiązanie do gier pana Kojimy? Niby skąd to się wzięło?

  • Edi Mercredi

   A jak byś postrzegał kolego platynowy ludzi, którzy

   Wynaleźli w 1947 roku notabene dwaj Amerykanie Thomas A. Goldsmith Jr. i Estle Ray program Cathode-Ray Tube Amusement Device – analogowy symulator pocisku rakietowego używający lamp elektronowych. Uznawany za prototyp gry komputerowej.

   Skoro mieliśmy tak trudno, pozwólmy sobie na odrobinę relaksu

   Pozdrowienia dla Hamerykanów
   P.S. Wyskakiwać z technologii

 • Karolu

  Dzień dobry, jestem waszym słuchaczem już od bardzo dawna. Pamiętam jeszcze podcast Nieczyste Zagrywki i Grakodbytu. Zazwyczaj niczego nie komentuje w internecie, ale w tym konkretnym przypadku muszą w końcu zabrać głos. Mam prośbę, czy moglibyście nagrywać podcast w taki sposób aby każdy uczestnik podcastu był słyszany na obu kanałach prawym i lewym. Mam niedosłuch prawego ucha i niestety wasz podcast na słuchawkach jest dla mnie nie do słuchania ponieważ nie słyszę wszystkich osób biorących udział w dyskusji. Zdarza się to wam nie po raz pierwszy i pomyślałem po prostu, że może zwrócę na to uwagę bo dla kogoś jest to istotne. Pozdrawiam Was.

 • Karol

  Dzień dobry, jestem waszym słuchaczem już od bardzo dawna. Pamiętam jeszcze podcast Nieczyste Zagrywki i Grakodbytu. Zazwyczaj niczego nie komentuje w internecie, ale w tym konkretnym przypadku muszą w końcu zabrać głos. Mam prośbę, czy moglibyście nagrywać podcast w taki sposób aby każdy uczestnik podcastu był słyszany na obu kanałach prawym i lewym. Mam niedosłuch prawego ucha i niestety wasz podcast na słuchawkach jest dla mnie nie do słuchania ponieważ nie słyszę wszystkich osób biorących udział w dyskusji. Zdarza się to wam nie po raz pierwszy i pomyślałem po prostu, że może zwrócę na to uwagę bo dla kogoś jest to istotne. Pozdrawiam.